Młodzi bezrobotni mogą liczyć na pomoc. OHP organizuje dla nich kursy
09:57, 08.02.2014
Młodzi bezrobotni mogą liczyć na pomoc. OHP organizuje dla nich kursy
fot. depositphotos.com

Ośrodek Szkolenia Zawodowego we Włocławku zaprasza osoby bezrobotne na bezpłatne szkolenia szkolenia, które Ochotnicze Hufce Pracy proponują osobom bezrobotnym i nieaktywnym zawodowo w wieku 18-25 lat.

Projekt współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej. Aktualnie trwają zapisy na dwa tego typu bezpłatne szkolenia. Pierwsze dedykowane są dla pracowników robót wykończeniowych (szpachlarza) oraz osób zainteresowanych zawodem przedstawiciela handlowego.

Straciłeś pracę? Nie łam się, to może być Twoja wielka szansa

Więcej informacji udziela Ośrodek Szkolenia Zawodowego OHP, ul. Plac Wolności 17, tel./fax 54 231 46 71, e-mail: osz.wloclawek@ohp.pl.

Warto dodać, że OHP prowadzi ponadto odpłatne kursy: kas fiskalnych z fakturowaniem, języka migowego I i II stopnia oraz dla: animatora zabaw i animatora czasu wolnego, wychowawców kolonijnych i ratownika wodnego.

Zainteresowani kursami mogą się kontaktować z Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP przy ul. Brzeskiej 6, tel. 54 231 46 71, e-mail: ceipm.wloclawek@ohp.pl

(A.K)


~ racjonalista / 10:19, 08.02.2014
Nareszcie konkretna kontrpropozycja OHP dla zacofanego systemu kształcenia oferowanego przez Centrum Kształcenia Praktycznego we Włocławku. Nieudolny i niewydolny system kształcenia prezentowany w większości przez "kadrę" która pozostała ze swoimi wiadomościami i wiedzą na etapie technologii i kształcenia poziomu lat 70 - 80 XX w.
Może wreszcie warto zastanowić się czy ten bubel edukacyjny prezentowany przez większość tych co mienią się być nauczycielami i relikt przeszłości powinien w takiej formie i pod zarządem takich osób dalej funkcjonować.
Nie zamiaruję dyskredytować nielicznej garstki ludzi, którzy jeszcze utrzymali się w tym towarzystwie wzajemnej adoracji niekompetencji i zacofania technologicznego.
Bardzo dobrze, że jest tworzona placówka kształcąca w oparciu o potrzeby rynku pracy a nie czegoś co ma być kształceniem tylko po to aby było przechowalnią towarzystwa wzajemnej adoracji i niekompetencji Wydziału Edukacji.
~ wujek / 19:04, 08.02.2014
papiery na kursy zlozylem ze 2 miesiace temu i cisza ...
~ Yogi / 23:20, 08.02.2014
"Młodzi bezrobotni mogą liczyć na pomoc. OHP organizuje dla nich kursy"
A co z bezrobotnymi 30+ , 40+ , 50+ , którzy mają na utrzymaniu rodziny.
~ Ja / 16:58, 09.02.2014
Nie dajcie sie na to nabrać oni tylko tak cuduj Ą a wszystko jest po znajomości tam a jak będziesz chciał zęby ci pomogli znaleźć prace to nie masa na co liczyć, już wielu sie tam przekonało jacy to oni pomocni :)
~ Mk / 18:36, 09.02.2014
@Yogi, oni również mogą zdobywać nowe kwalifikacje w myśl zasady, że chcącemu nie dzieje się krzywda.Tylko wiesz mam nieodpartą myśl ,że te wszystkie kursy są żyłą złota dla firm je prowadzących, bo i jaka gwrancja znalezienia czy nmawet utrzymania się w pracy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu DDWłocławek.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas redakcja@ddwloclawek.pl
POLITYKA PRYWATNOŚCI  |   REGULAMIN PORTALU  |   KONTAKT
© DzieńDobryWłocławek.pl   |   Prawa zastrzeżone   |   2011