Zamknij

Szukasz pracy? Zobacz, kogo potrzebują we Włocławku

11:09, 16.01.2015 A.K
Skomentuj Zdjęcie ilustracyjne; depositphotos.com Zdjęcie ilustracyjne; depositphotos.com

Chodzisz do "pośredniaka"? Wertujesz setki ogłoszeń? Rozsyłasz aplikacje i nic? Z myślą o Tobie przygotowaliśmy nową pozycję, dzięki której łatwiej znajdziesz pracę. Czytaj systematycznie dział "Biznes" na DDWloclawek.pl.

Aby znaleźć etat we Włocławku, trzeba sprawnie poruszać się po rynku pracy. Nierzadko należy uprzedzić kogoś, kto właśnie aplikuje o Twoje wymarzone stanowisko. Jak to zrobić, by zawsze być na czasie? To proste, wystarczy śledzić dział "Biznes" na DDWloclawek.pl.

Systematycznie będziemy informować Was o najciekawszych aktualnie ogłoszeniach. Dzięki nam dowiecie się, w jakich branżach jest największe zapotrzebowanie na pracowników. O każdej porze dnia będziesz mógł sprawdzić, jaka firma szuka rąk do pracy.

W pierwszym wydaniu nowego cyklu prezentujemy ofertę firmy Amrest Sp. z o.o., która we Włocławku prowadzi restaurację Pizza Hut. Aktualnie prowadzony jest nabór na stanowisko kucharz. Chcesz zdobyć pracę w renomowanej sieci restauracji? Skorzystaj z kontaktu poniżej.

Zachęcamy także do regularnego odwiedzania działu "Praca" na DDwloclawek.pl.

(A.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(12)

4t5y6ui4t5y6ui

30 3

najnizsza krajowa w polsce 1400 zł a za granicą to 1400EURO=6000 zł wiec na co czekac 11:13, 16.01.2015

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

reo

pytajnikpytajnik

12 3

A iloma gwiazdkami Michelin może się poszczycić ta (cytuję) "renomowana sieć restauracji"?

Obowiązki:
Obecność na zebraniach pracowniczych obowiązkowa, czyli (po naszemu) - obowiązkowy udział w praniu mózgu.
Niestety, przy takim "dobrobycie" i bezrobociu znajdą się chętni, na takie minimalistyczne pensje. 11:58, 16.01.2015

Odpowiedz

XXIwiekXXIwiek

5 5

,,Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie''- tuskośmieciowa umowa niezgodna z prawem unijnym POzbawiajaca pracownika prawa do płatnego urlopu , zwolnioenia lekraskiego , składki emerytalnej i zdrowotnej . Dlaczego pracodawca zataja te informacje w ogłoszeniu - co na to PIP ? Takie okradanie pracownika jest w Unii karalne na mocy ustawy !!! 16:15, 16.01.2015

Odpowiedz

CzechuCzechu

9 0

Kogo potrzebują we Włocławku? Młodych, silnych, głupich i naiwnych za tysiaka na śmieciówce a jako premia obietnica zatrudnienia na stałe na świętego Nigdy. 17:05, 16.01.2015

Odpowiedz

jaja

2 1

chciely kapytalyzmu to majo za 1300 orać do upadłego i upodlony no szoł mast goł on, napszut pokolenie nie bardzo-demokratyczne... 18:06, 16.01.2015

Odpowiedz

kpinakpina

5 0

zakres obowiązków jak przy umowie o pracę, proponowana forma umowy: zlecenie...
W normalnym kraju w tej "restauracji" powinna być już kontrola PIP !! 20:25, 16.01.2015

Odpowiedz

SaperSaper

8 1

Droga Redakcjo

Darujcie sobie ten dział, bo tylko się ośmieszacie. Będziecie zmuszeni prezentować tylko takie propozycje, jak w powyższym artykule, bo na dobre stanowiska pracodawcy zatrudniają nie poprzez Urząd Pracy (Ewidencji Bezrobotnych), ale pomoc wyspecjalizowanych firm headhunterskich lub, co jest częściej praktykowane, poprzez rekomendację (znajomości). We Włocławku nie ma porządnej pracy, bo nie ma zaplecza w postaci miejsc pracy. Przemysł wyjałowiony, zmowa pracodawców co do wynagrodzeń, duże bezrobocie. Na handlu daleko się nie ujedzie, a to jedyna branża, która się rozwija. Niedługo będziemy jak Tuszyn, tyle tylko, że zamiast hal z byle czym będziemy mieli dyskont przy dyskoncie. Ponadto wymagania jakby się miało zostać dyrektorem banku, a ogłoszenie na sprzątaczkę (trzy języki, 10 lat doświadczenia, papiery operatora szczotki, wiek 20 lat, dyspozycyjność 24 godziny na dobę itp.).

Jeszcze raz powtórzę. Redakcjo - darujcie sobie. 21:58, 16.01.2015

Odpowiedz

aaaaaa

3 0

może w tym dziale też będzie 3/4 fałszywych ogłoszeń od naciągaczy ;] 23:09, 16.01.2015

Odpowiedz

jaja

1 0

ja do ja-znajdź sobie swój nick i przestań robic mi podpióra swoją inteligencją inaczej/ 23:33, 16.01.2015

Odpowiedz

spekulantspekulant

2 1

Nie musicie pracować za 1400...przyjadą Ukraińcy czy Białorusini i was chętnie zastąpią. 16:32, 18.01.2015

Odpowiedz

minamina

0 0

do saper - pochwal sie gdzie pracujesz? 21:37, 18.01.2015

Odpowiedz

xaxierxaxier

0 0

szkoda pisać, bo niestety we Włocławku jest wrodzone bezrobocie z opinią czy się stoi czy się leży 2000 się należy.kto chce pracować to znajdzie prace.jednak wielu ma przerost formy nad kwalifikacjami i chęcia. 00:02, 22.01.2015

Odpowiedz

0%