Zamknij
REKLAMA

Urząd pracy chce dać pieniądze na wyposażenie stanowisk pracy. Czasu coraz mniej!

17:00, 06.08.2018 | .
REKLAMA
Skomentuj
Do pracy na stworzonych stanowiskach kierowane będą tylko i wyłącznie osoby po 30. roku życia, które dodatkowo spełnią jeszcze jeden warunek. Zdjęcia ilustracyjne. Fot. depositphotos.com

Powiatowy Urząd Pracy we Włocławku poinformował, że wkrótce rozpocznie nabór wniosków na wyposażenie lub doposażenie stanowisk pracy w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego. Niezbędne dokumenty będzie można składać już wkrótce.

Nabór wniosków na wyposażenie lub doposażenie stanowisk pracy w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego odbędzie się w dniach 20-24 sierpnia. Do pracy na stworzonych stanowiskach kierowane będą tylko i wyłącznie osoby po 30. roku życia, które dodatkowo spełnią jeszcze jeden warunek.

W pierwszej kolejności będą brane pod uwagę wnioski przewidujące zatrudnienie bezrobotnych, którzy mają więcej niż 50 lat. Urząd pracy zapewnia także, że duże szanse na zatrudnienie będą miały także bezrobotne kobiety, osoby długotrwale bezrobotne i niepełnosprawni.

Szanse na zatrudnienie będą miały także osoby o niskich kwalifikacjach zawodowych.

REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (2)

BuldogBuldog

2 1

PPHU PINSET PLUS .
Zapotrzebowanie :
Wyro
Lodówka
Zapas browaru
Tv
Sedes
17:50, 06.08.2018

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

szlugiszlugi

0 0

a zioło 08:01, 07.08.2018


REKLAMA
© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone