Lider strzela bramkę w doliczonym czasie gry i remisuje

16:00, 18.04.2014 K.O
Skomentuj fot. Krzysztof Osiński fot. Krzysztof Osiński

W ramach 20 kolejki V ligi piłkarze Lidera AZS WSHE Włocławek podejmował, na boisku o sztucznej nawierzchni we Włocławku, Zjednoczonych Piotrków Kujawski, zespół z dołu tabeli.

Włocławianie byli faworytem spotkania, jednak broniący się przed spadkiem zespół z Piotrkowa postawił im bardzo trudne warunki.

Pierwsi na prowadzenie wyszli włocławianie, jednak już w następnej akcji goście wyrównali stan rywalizacji. W pierwszych 45 minutach nie padły już bramki, do przerwy utrzymał się wynik 1:1.

W drugiej połowie goście wyszli na prowadzenie, wynik 2:1 utrzymał się aż do 90 minuty. Dopiero w doliczonym czasie gry włocławianie zdołali wykorzystać osłabienie gości (czerwoną kartką ukarany został Mateusz Betliński) i wyrównali stan rywalizacji.

Lider zremisował ze Zjednoczonymi Piotrków Kujawski 2:2. W następnej kolejce włocławianie zmierzą się na wyjeździe z Goplanią Inowrocław.