Włocławianki podbiły Orlen Warsaw Marathon!

20:04, 21.04.2014 K.O
Skomentuj

Świetnie spisały się reprezentantki Vectry Iwona Lewandowska i Katarzyna Kowalska podczas tegorocznej edycji Orlen Warsaw Marathon, jednej z największych imprez biegowych w Polsce.

Prawie 6000 biegaczy z całego świata wystartowało w tegorocznej edycji Orlen Warsaw Marathon. Impreza przyciągnęła sympatyków biegania, słynnych sportowców i ludzi showbiznesu. W rywalizacji udział wzięli między innymi Adam Małysz, Justyna Kowalczyk i Tomasz Karolak.

W tak elitarnym gronie nie zabrakło także reprezentantek włocławskiej Vectry Iwony Lewandowskiej i Katarzyny Kowalskiej. Kolejny raz nasze zawodniczki udowodniły, że są w świetnej formie. Iwona Lewandowska, z czasem 2:32:42, wywalczyła srebrny medal. Tuż poza podium uplasowała się Katarzyna Kowalska, z która z czasem 2:34:57 zajęła 5 miejsce.

Wśród kobiet najszybsza była Etiopka Bizuayehu Ehile, z czasem 2:30:30. Wśród mężczyzn zwyciężył Etiopczyk Tola Tadesse, z czasem 2:06:55.