Wysoka porażka Włocłavii i ostatnie miejsce w tabeli!

06:04, 20.08.2014 K.O
Skomentuj fot. Krzysztof Osiński fot. Krzysztof Osiński

W ramach drugiej kolejki III ligi piłkarze Włocłavii zagrali na wyjeździe z Centrą Ostrów Wielkopolski. Włocławianie ponieśli wysoką porażkę i z zerowym dorobkiem punktowym zajmują ostatnie miejsce w tabeli.

Włocławianie nie mają szczęścia do wyjazdów do Ostrowa Wielkopolskiego. W pierwszej kolejce ulegli Ostrovii 0:4, w drugiej Centrze 1:5.

Spotkanie od początku przebiegało pod dyktando gospodarzy, którzy w pierwszej połowie zdobyli 3 bramki, nie tracąc żadnej. W pierwszych 45 minutach na listę strzelców wpisali się Michał Kucharski, Maciej Stawiński i obrońca Piotr Garbarek.

W drugiej połowie obraz gry nie uległ zmianie. Kolejne trafienia dla Centry zaliczyli Kucharski i Stawiński. Włocławian stać było wyłącznie na zdobycie honorowej bramki. W 83 minucie bramkarza Marcina Żółtka pokonał Marcel Krosnowski.

Z zerowym dorobkiem punktowym Włocłavia zajmuje ostatnie miejsce w tabeli. W następnej kolejce zagra na wyjeździe z Victorią Września.