Włocłavia znów na dnie tabeli! Wysoka porazka z Polonią

11:44, 02.09.2014 K.O
Skomentuj fot. Depositphotos.com fot. Depositphotos.com

Kolejnej wysokie porażki doznali piłkarze Włocłavii Włocławek. W ramach 4 kolejki III ligi przegrali na wyjeździe z Polonią Środa Wielkopolska 0:3 i zajmują ostatnie miejsce w tabeli.

Spotkanie od pierwszego gwizdka sędziego przebiegało pod dyktando gospodarzy. Już w 3 minucie piłkarze Polonii zdołali pokonać bramkarza Włocłavii. Sędzia nie uznał jednak bramki, napastnik gospodarzy był na pozycji spalonej.

Pierwszego prawidłowego gola piłkarze Polonii zdobyli w 24 minucie gry. Ariela Winieckiego, strzałem głową, pokonał Jakub Solarek. Drugi gol dla gospodarzy padł w podobnych okolicznościach. Tym razem dośrodkowanie Michała Stańczyka wykorzystał Radosław Barabasz.

W drugiej połowie gra troszkę się wyrównała, jednak zawodnicy Polonii zdołali jeszcze powiększyć prowadzenie. W 53 minucie w polu karnym faulowany był pomocnik Polonii Michał Stańczyk. Sędzia podyktował rzut karny dla gospodarzy. „Jedenastkę” na bramkę zamienił Michał Chmielecki.

Polonia Środa Wielkopolska - Włocłavia Włocławek   3-0  (2-0)

Włocłavia: Winiecki – Ciesielski , Hadaś (38` Kleczkowski), Rogalski, Suchomski, Szablewski, Markowski (46` Tłuchowski), Dudkiewicz, Rutecki (74` Tomczak), Markiewicz (58` Gralak), Krosnowski.

Polonia Środa: Lis – Przybyłek, Barabasz, Grzelak, Buczma, Chmielecki (68` Błaszak), Falgier, Polody (60` Warot), Solarek, Stańczyk (76` Pawlak), Bartoszak (65` Jurga).

Porażka 0:3 z Polonią sprawiła, że Włocłavia ponownie spadła na ostatnie miejsce w tabeli. W następnej kolejce zmierzy się na wyjeździe z Wartą Poznań.