Włocłavia rozbita w niewiele ponad kwadrans!

05:44, 13.09.2014 K.O
Skomentuj fot. Depositphotos.com fot. Depositphotos.com

Zaledwie 18 minut gry potrzebowali piłkarze Cheminianki Chełmno na wybicie włocławianom z głowy myśli o zwycięstwie w meczu 6 kolejki III ligi.

Faworytem spotkania byli gospodarze, zespół Chemininianki, beniaminka III ligi, jednak niewielu spodziewało się tak szybkiego rozstrzygnięcia losów pojedynku.

Gospodarze rzucili się do ataku od pierwszego gwizdka sędziego, na efekty nie trzeba było długo czekać. Już w 3 minucie gry pierwszą bramkę dla Chełminianki zdobył Piotr Kaczkowski. Zaledwie minutę później było już 2:0. Tomasz Grzelecki wykorzystał podanie Dawida Szpankiewicza i umieścił piłkę w siatce. W 16 minucie gry Grzelecki ponownie wpisuje się na listę strzelców, tym razem mocnym uderzeniem przelobował bramkarza Włocłavii Martina Kobusa. Dwie minuty później było już 4:0 dla gospodarzy. Swoją drugą tego dnia bramkę zdobył Piotr Kaczkowski.

Włocławianie zdołali odpowiedzieć jedynie trafieniem Arkadiusza Suchomskiego, który wykorzystał rzut karny podyktowany przez sędziego za zagranie ręką Jakuba Nieściura. W dalszej części meczu wynik nie uległ już zmianie.

Włocławianie zajmują ostatnie miejsce w tabeli. Mecz 7 kolejki pomiędzy Włocłavią i Pogonią Mogilno przełożony został na 24 września.