Jest pierwsze zwycięstwo! Włocłavia wygrywa w Pucharze

19:30, 19.09.2014 K.O
Skomentuj fot. Depositphotos.com fot. Depositphotos.com

Piłkarze Włocłavii rozpoczęli walkę w rozgrywkach Pucharu Polski. W drugiej rundzie włocławianie pokonali A-Klasową Skrwę Skrwilno 5:3.

Spotkanie rozgrywane było na stadionie w Skrwilnie. Włocłavia bardzo szybko objęła prowadzenie. Już w drugiej minucie gry do siatki gospodarzy trafił Bartosz Czaplicki. Zaledwie 6 minut później goście prowadzili już 2:0. Tym razem do siatki trafił Marcel Krosnowski.

W 31 minucie gry bramkę kontaktową zdobyli gospodarze. Dawida Litkę pokonał Maciej Serwatka. Goście bardzo szybko opowiedzieli kolejnymi bramkami. Na listę strzelców wpisali się Mateusz Tłuchowski i ponownie Marcel Krosnowski.

Kolejne bramki padły w drugiej połowie. Dla Skrwy bramki zdobyli Artur Grzeszczak i Maciej Serwatka, dla którego było to drugie trafienie w tym spotkaniu. Włocławianie odpowiedzieli golem Bartosz Kleczkowskiego i ostatecznie pokonali Skrwę Skrwilno 5:3. Wkrótce Włocłavia pozna rywala w kolejnej rundzie Pucharu Polski.

Skrwa Skrwilno - Włocłavia Włocławek   3-5   (1-4)
Maciej Serwatka 31,80,  Artur Grzeszczak 71,- Bartosz Czaplicki 2, Marcel Krosnowski 8,45, Mateusz Tłuchowski 34, Bartosz Kleczkowski 88.

Włocłavia: Litka - Tomczak (75 Cesielski), Szablewski, Rogalski, Gralak, Sawirski (81 Markowski), Markiewicz (46 Dutkiewicz), Czaplicki, Kleczkowski, Tłuchowski, Krosnowski (68 Rutecki).