Młode siatkarki WTS-u bliskie tytułu mistrzowskiego

19:43, 28.01.2015 K.O
Skomentuj fot. Krzysztof Osiński fot. Krzysztof Osiński

Siódma kolejka rozgrywek ligi młodziczek przyniosła dwie wygrane obydwu zespołów Włocławskiego Towarzystwa Siatkówki.

Zawodniczki WTS KDBS 2 zwyciężyły w obydwu meczach turnieju III ligi młodziczek. W pierwszym meczu pokonały KS Kopernik Gałczewo 2:0 (25:16 i 25:21). W drugim meczu pierwszego seta oddały siatkarkom Pałacu Bydgoszcz, a następne sety wygrały zdecydowanie. WTS KDBS 2: Pałac Bydgoszcz 2 2:1 (21:25, 25:17 i 15:10), zatem dziewczyny wracają do II ligi.

Natomiast młodziczki z WTS KDBS 1 wygrały obydwa mecze w I lidze młodziczek. W meczu z Culmenem Chełmno wynik 2:1 (25:20, 10:25 i 15:13) dla naszych młodziczek, a z Pałacem Bydgoszcz 1 wygrana 2:0 (25:19 i 25:14). Dzięki ostatnim zwycięstwom dziewczęta z zespołu WTS KDBS 1 umocniły się na pierwszej pozycji w tabeli i mają duże szanse na tytuł mistrzowski tegorocznej ligi młodziczek.