„Bolek wracaj do zdrowia” Kibice pomagają koledze

06:22, 17.04.2015 K.O
Skomentuj fot. Krzysztof Osiński fot. Krzysztof Osiński

Podczas spotkania Włocłavii z Wartą Poznań kibice przeprowadzili zbiórkę pieniędzy na rzecz jednego z kolegów, który uległ wypadkowi.

W ramach 22. kolejki III ligi piłkarze Włocłavii zmierzyli się na stadionie OSiR z Wartą Poznań. Poznański zespół zajmuje czołowe miejsce w tabeli i był zdecydowanym faworytem pojedynku.

Gospodarze zagrali ambitnie i dopóki starczyło im sił walczyli z rywalem jak równy z równym, w końcu musieli jednak uznać wyższość przeciwników. Pierwszą bramkę dla Warty zdobył, w 36 minucie gry, Gracjan Goździk. Na początku drugiej połowy prowadzenie Warty podwyższył Michał Ciarkowski. Wynik, 53 minucie, ustalił Dawid Czerniejewicz. Ostatecznie Włocłavia przegrała z Wartą Poznań 0:3. Zespół z wielkopolski awansował na pierwsze miejsce w tabeli.

Na trybunach stadionu zasiadła najliczniejsza w tym sezonie grupa fanów Włocłavii. Kibice przez pełne 90 minut gromko dopingowali piłkarzy ze stolicy Kujaw. Dodatkowo fani klubu przeprowadzili zbiórkę pieniędzy na rehabilitację kolegi z trybun, który uległ wypadkowi przebywając poza granicami kraju. Na sektorze, który zajmowali kibice wywieszony został transparent z życzeniami szybkiego powrotu do zdrowia.