Dobry początek i... fatalny koniec meczu Włocłavii!

19:10, 18.08.2015 K.O
Skomentuj fot. Krzysztof Osiński fot. Krzysztof Osiński

W ramach drugiej kolejki IV ligi piłkarze Włocłavii zmierzyli się przed własną publicznością z Unią Solec Kujawski. Spotkanie rozpoczęło się po myśli włocławian, jednak później góra byli goście.

Na mecz drugiej kolejki specjalnie mobilizowali się kibice, w sektorze przeznaczonym dla najzagorzalszych fanów zasiadło około 80 osób. Dodatkowo pierwszy mecz w tym sezonie, rozgrywany we Włocławku, przyciągnął kibiców, którzy zapełnili trybunę rodzinną.

Spotkanie rozpoczęło się ładnym gestem kibiców, którzy, dla upamiętnienia rocznicy wybuchu Bitwy Warszawskiej, odśpiewali hymn narodowy. Dobrze mecz rozpoczęli także piłkarze. Już w 7 minucie gry prowadzenie włocławianom dał, sprowadzony z Kujawiaka Kruszyn, Krzysztof Kosiński, który pokonał golkipera gości strzałem głową.

Niestety gospodarze cieszyli się z prowadzenia zaledwie 19 minut. W 26 minucie gry najmniejszych kłopotów z pokonaniem Adama Szczepańczyka nie miał Łukasz Nowak. Zaledwie 2 minuty później Unia prowadziła już 2:1. Na listę strzelców wpisał się obrońca Dawid Janicki. Jeszcze przed przerwą goście powiększyli prowadzenie. Po raz drugi na listę strzelców wpisał się napastnik Unii Łukasz Nowak.

W drugiej połowie zdecydowanie lepszym zespołem była drużyna z Solca Kujawskiego. 22 minuty po wznowieniu gry padła kolejna bramka dla Unii. Tym razem włocławskiego bramkarza pokonał pomocnik Wiktor Osiński. Kolejne bramki dla przyjezdnych padły w ostatnich 10 minutach gry. Najpierw swoją trzecią bramkę w tym meczu zdobył Łukasz Nowak, następnie rzut karny na bramkę zamienił Dawid Paczkowski.

Ostatecznie Włocłavia uległa Unii Solec Kujawski aż 1:6. Włocławianie nadal pozostają bez punktów i zajmują przedostatnie miejsce w tabeli. W następnej kolejce Włocłavia zmierzy się na wyjeździe z Chemikiem Bydgoszcz.

Włocłavia Włocławek - Unia Solec Kujawski 1-6 (1-3)
Krzysztof Kosiński 7, - Łukasz Nowak 26,40,80, Dawid Janicki 28, Wiktor Osiński 67, Dawid Paczkowski 89.

Włocłavia: Adam Szczepańczyk, Kacper Ciesielski (70 Radosław Sawirski), Arkadiusz Suchomski, Mateusz Ewert (35 Patryk Chwiałkowski), Adrian Rogalski, (45 Alex Patroniak), Artur Wojnowski, Mikołaj Gralak, Radosław Jóźwiak, Krzysztof Kosiński, Bartosz Czaplicki, Mateusz Dewil (80 Lucjan Jaroszewski).

(K.O)

komentarz(15)

były kopaczbyły kopacz

15 5

Nie robić sobie jaj z garstki kibiców.
Pseudo trener ,pseudo zarząd, pseudo klub szkoda mi nazwy Włocłavia. 19:34, 18.08.2015

KIBICKIBIC

16 5

3 zeta poszło w błoto. 19:43, 18.08.2015

25 lat25 lat

5 11

3 zeta może i poszły w błoto, ale ile zaoszczędzono naszych pieniędzy z tego co było zaplanowane na 2015 dla Włocłavii.
Teraz pieniądze pójdą na II-go ligową siatkóweczkę :) 21:24, 18.08.2015

michelinmichelin

9 7

Szkoda, szkoda, ze niena Kujawiaka. Nawet moj syn (7 lat) zna ta dryzyne i czasani wrecz mnie zaskakuje. Skad on to wie, ja mu tylko powiedzialem, ze kiedys byly takie czasy, ze na meczu az czarno bylo id policji. Zal za minionymi czasami 22:17, 18.08.2015

biberbiber

13 2

jakie miasto taka drużyna 22:48, 18.08.2015

mariomario

11 5

BIEGAĆ SIĘ NYGUSOM NIE CHCE - TRAGEDIA - WYPOWIEDŹ TEGO NIBY TRENERA LIPA - NIE POKAZUJCIE TYCH NIEUDACZNIKÓW I NIC O NICH NIE PISZCZCIE BO SZKODA STRONY ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 07:16, 19.08.2015

vglk5vglk5

2 7

do michelin.
proponuje reaktywacje Kujawiaka. Od razu wzrośnie poziom piłki we włocławku.
ps. jak kujawiak grał w lidze w której gra teraz Włoclavia to na mecze przychodziło 4 starszych panów. 08:41, 19.08.2015

szybkiszybki

4 6

Relacja pięć dni po meczu... 11:47, 19.08.2015

RomanRoman

9 3

Zenujące jest to wszystko a najlepsze że trener i kierownik ciągle pijani na treningach meczach, a do tego ten śmieszny trenerek z juniorów razem z nimi kto wreszcie zrobi z tym porządek. 13:11, 19.08.2015

kibic79kibic79

5 3

ten klub nie ma przyszłosci ! stworzyc nowy klub we włocławku o nazwie np "WKS Włocławek" nie bedzie podziałow na kibiców . nasze biedne miasto spokojnie stac na 2 lige a to juz cos ! pozdrawiam 13:49, 19.08.2015

razor 88razor 88

5 5

włocławia to firma o korzeniach komunistycznych /1946/ i w dodatku sb-cko/milicyjnych tj takich jak wisła kraków lub polonia w-wa.Po 1989 roku tzw działacze zrobili sobie maszynkę do robienia i prania pieniędzy które zarobili uwłaszczając się na społeczeństwie polskim...mam gdzieś klub którego kibice bardziej cenią łódzkie kluby które grają na pastwiskach... 19:54, 19.08.2015

kibolkibol

7 4

Wyrzucić cały zarząd na zbity pysk!!!! Wyprzedają majątek, a z komentarzy dowiadujemy się do tego, że ciągle tam jakieś pijaństwa się odbywają. Co tam się kur... dzieje???? Panie Prezydencie - zrób Pan z tym porządek!!! 19:56, 19.08.2015

WłocłavianieWłocłavianie

2 8

Wesołowski wróć!!!!! 19:57, 19.08.2015

kibickibic

7 2

Z całym szacunkiem dla trenera W-wi, ale po meczu nie wskazał podstawowych przyczyn porażki tj.:brak przygotowania motorycznego, brak porozumienia i komunikacji w formacjach obronnych, brak pomysłu na prowadzenie gry , brak gry z pierwszej piłki( ale na to trzeba mieć dobrą motorykę a o technice nie wspomnę) itd... Pytanie:dlaczego na rozruch przed meczowy Włocłavia wyszła na 10 min. przed meczem gzie przeciwnik rozgrzewał się od niemal godziny, przecież to są kpiny, czy trener panuje nad zespołem, czy zawodnicy chcą grać( bo wola walki na poziomie -1) i tak można bez końca. Zarząd powinien zdecydować jaki jest cel na ten zeson, czy utrzymanie i budowa zespołu na nastę pne lata czy przynoszenie wstydu i spadek a to już zakrawa na skandal w mieście gdzie jest chyba ze dwadzieścia szkółek piłkarskich ikażda z nich 'kształci przyszłych kadrowiczów kadry narodowej'.A na marginesie to chyba coś tym szkółkom nie wychodzi. Pozdrawiam, do roboty i do grania. 03:04, 21.08.2015