Włocławscy koszykarze drugą drużyną w regionie. Zdobyli srebro na Noworocznym Turnieju Koszykówki

17:30, 15.02.2017 N.S
Skomentuj W Noworocznym Turnieju Koszykówki rywalizowało pięć zespołów. Fot. nadesłane W Noworocznym Turnieju Koszykówki rywalizowało pięć zespołów. Fot. nadesłane

Ekipa End Corru występująca we Włocławskiej Lidze Koszykówki Amatorskiej była o krok od zwycięstwa w Noworocznym Turnieju Koszykówki o Puchar Wójta Gminy Choceń. Zespół uległ tylko koszykarzom-amatorom z Kowala.

12 lutego w sali sportowej Szkoły Podstawowej w Wilkowicach rozegrano Noworoczny Turniej Koszykówki. Do rywalizacji w Zawodach o Puchar Wójta Gminy Choceń przystąpiło pięć zespołów: Choceń, Lubraniec, Starostwo Powiatowe, Kowal oraz włocławska drużyna End Corr grająca w II lidze WLKA.

Zespoły rywalizowały systemem każdy z każdym. W ostatecznej klasyfikacji złote medale odebrali koszykarze z Kowala. Drugie miejsce wywalczyli zawodnicy End Corru, a na najniższym stopniu podium stanęła ekipa reprezentująca Lubraniec. Nagrodę dla najlepszego zawodnika otrzymał Juliusz Barański z Kowala.