Siatkarki WTS znakomicie zaczęły sezon. Najpierw wygrały z Czarnymi Słupsk, a teraz czeka je trudny sprawdzian z SMS Police

Daniel WiśniewskiDaniel Wiśniewski 19:00, 13.10.2017 .
Skomentuj Podopieczne Marka Zacharka czeka długa podróż do oddalonych o niespełna 500 km Polic. Fot. Daniel Wiśniewski Podopieczne Marka Zacharka czeka długa podróż do oddalonych o niespełna 500 km Polic. Fot. Daniel Wiśniewski

Po pewnej wygranej w I kolejce z Energą Akademią Pomorską Czarnymi Słupsk, siatkarki WTS ponownie zagrają na wyjeździe. Podopieczne Marka Zacharka muszą przejechać blisko 500 km, aby zagrać z SMS Police.

Siatkarki WTS w pierwszym meczu wygrały 3:1 i przez większą część spotkania prezentowały się zdecydowanie lepiej od przeciwniczek. W pierwszym secie wygrały 25:23, a wyższość rywalek musiały uznać jedynie w drugiej partii spotkania. Pogromem zakończył się dopiero 3 set, w którym drużyna ze Słupska zdobyła zaledwie 13 punktów. Podopieczne Marka Zacharka swoją wyższość udowodniły w IV secie, który także pewnie, wygrały do 19. W spotkaniu okazję do zaprezentowania swoich umiejętności miały obie rozgrywające WTS Włocławek. Od początku meczu grała Anna Wodrowska. Później, grała Aleksandra Wyczałkowska, która zaprezentowała się równie dobrze.

[ZT]26656[/ZT]

W I kolejce rozgrywek II ligi siatkówki kobiet swój mecz rozegrały też siatkarki z Polic. Drużyna Szkolnego Mistrzostwa Sportowego przegrała swój pierwszy mecz UŻKPS Kościan 1:3. Pierwszy gwizdek zabrzmi 14 października o 17:30.