W przyszły weekend piłkarze rozpoczynają sezon. Włocłavia Włocławek poznała terminy spotkań!

Daniel WiśniewskiDaniel Wiśniewski 14:43, 05.08.2018 . Aktualizacja: 10:34, 06.08.2018
Skomentuj Fot. Sylwia Szczupakowska Fot. Sylwia Szczupakowska

Kibice poznali terminy spotkań, które Włocłavia rozegra w ramach rozgrywek piłkarskiej IV ligi. Zarząd podjął także decyzje dotyczącą cen biletów na mecze rozgrywane we Włocławku.

Włocłavia rozgrywki ligowe rozpocznie już w przyszły weekend, 11 sierpnia. W najbliższą sobotę zagrają przed własną publicznością z Unią Gniewkowo, zespołem, który w minionym sezonie podobnie jak włocławski zespół grał w V lidze. Najbliżsi rywale podopiecznych Mirosława Kasińskiego w sezonie 2017/2018 wygrali 21 spotkań, 3 razy remisowali, a sześciokrotnie musieli uznawać wyższość przeciwników.

[ZT]30117[/ZT]

Kolejny mecz Włocłavia zagra już 15 sierpnia. Na wyjeździe zmierzy się z Lechem Rypin. Ciekawsze spotkania szykują się jednak nieco później. Włocławscy kibice czekają przede wszystkim na mecze ze Spartą Brodnica i Unią Solec Kujawski, które zaplanowano odpowiednio na 1 i 15 września.

Zarząd podjął także decyzję dotyczącą cen biletów. Normalna wejściówka będzie kosztować 6 złotych, a bilet kibice kupią o połowę taniej. Dzieci do lat 7 wchodzą za darmo. Klub poinformował także o możliwości zakupu karnetów. Będą one po 30 złotych.