WAP wygrywa na własnym boisku! Włocławianki pewnie pokonały Gwiazdę Toruń!

Daniel WiśniewskiDaniel Wiśniewski 16:02, 05.11.2018 .
Skomentuj Worek z golami otworzył się już w pierwszej odsłonie meczu. Fot. WAP Włocławek Worek z golami otworzył się już w pierwszej odsłonie meczu. Fot. WAP Włocławek

W sobotnie popołudnie zawodniczki Włocławskiej Akademii Piłkarskiej rozegrały ostatnie spotkanie przed własną publicznością w 2018 roku. Pewnie pokonały ekipę z Torunia.

Dla podopiecznych Jarosława Chwiałkowskiego mecz z Gwiazdą Toruń był doskonałą okazją do zrehabilitowania się po ostatniej ligowej porażce. Włocławianki od pierwszych minut narzuciły swoje warunki gry i wiadomo było, że bramki są tylko kwestią czasu. Worek z golami otworzył się już w pierwszej odsłonie meczu. Kolejne trzy bramki wpadły już w drugiej połowie.

- Po serii niepowodzeń chcieliśmy zagrać dobry mecz i wrócić na właściwe tory. Wyszliśmy na murawę pełni determinacji i woli walki z nastawieniem zwycięstwa. Muszę pochwalić zespół za ambicję i za wykonanie w 100% założeń taktycznych.Został nam jeszcze jeden mecz i chcemy zrobić wszystko żeby zakończyć dobrze rundę jesienną - powiedział w rozmowie z portalem DDWłocławek Jarosław Chwiałkowski, trener Włocławskiej Akademii Piłkarskiej.

Dwa gole dla włocławianek zdobyła Justyna Matusiak, a po jednym dołożyła Magda Górska i Weronika Sobierajska. Ostatni mecz rundy jesiennej WAP zagra na wyjeździe w Stęszewie w przyszłą niedzielę.