5
18:00, 28.02.2024
Włocławski Klub Biegacza Maratończyk zaprasza wszystkich entuzjastów biegania oraz Nordic Walking na wydarzenie Tropem Wilczym Warząchewka Polska 2024. Właśnie ruszyły zapisy!
3
10:11, 19.02.2024
27 kwietnia wystartuje 41. Bieg Kujawiaka. Właśnie ruszyły zapisy na kolejną edycję najstarszej imprezy biegowej we Włocławku.
10
11:00, 29.07.2023
Sebastian Urbaniak, zawodnik LKS Vectra Włocławek zdobył brązowy medal w biegu na 400 metrów. To kolejny krążek dla biegaczy z klubu z naszego miasta w ostatnim czasie.
12
14:00, 03.07.2023
Sobotnie złoto Klaudii Kazimierskiej to nie jedyny medal, który zdobyli zawodnicy włocławskiego LKS Vectra. W naszym mieście zostaną jeszcze dwa złote krążki.
7
22:35, 01.07.2023
Na stadionie OSiR we Włocławku trwają Mistrzostwa Polski w lekkoatletyce. Złoto w biegu na 800 metrów zdobyła zawodniczka włocławskiej Vectry Klaudia Kazimierska.
8
13:13, 30.06.2023
Już w ten weekend (01-02.07) we Włocławku pojawi się ponad 550 sportowców. Na Stadionie OSiR odbędą się 40. Mistrzostwa Polski U23 Polskiego Związku Lekkiej Atletyki.
1
13:15, 25.05.2023
Aneta Orzechowska została powołana do kadry narodowej. Zawodniczka LKS Vectra będzie reprezentować nasz kraj podczas międzynarodowego meczu w Pilźnie.
1
14:00, 23.05.2023
Na włocławskim stadionie Ośrodka Sportu i Rekreacji odbyły się zawody lekkoatletyczne "Sprawny Miś 2023". W rywalizacji udział wzięły szkoły z naszego miasta.
11:30, 06.05.2023
Karatecy z Włocławka przejęli Jezioro Czarne! Za nami XI Bieg Samuraja [FOTO]
10:42, 25.03.2023
25 marca, jak w każdą sobotę, w Parku na Słodowie odbył się parkrun. Biegacze i osoby uprawiające nordic walking pokonały trasę od długości 5 km.
3
09:33, 15.03.2023
Rusza kolejna edycja cyklu Vladislavia Cross - Grand Prix Włocławka 2023. W okresie od kwietnia do listopada odbędzie się sześć biegów.
2
11:00, 11.03.2023
13 maja wystartuje 40. Bieg Kujawiaka. Właśnie ruszyły zapisy na jubileuszową edycję najstarszej imprezy biegowej we Włocławku.
10:30, 18.02.2023
Bieg pełen miłości! Im nie przeszkodzi nawet silny wiatr! [FOTO]
4
14:00, 12.02.2023
Tomasz Bajraszewski z LKS Vectra Włocławek wywalczył kolejny złoty medal w biegu na 60 metrów. Był bezkonkurencyjny w czasie Halowych Mistrzostw Polski.
6
13:00, 30.01.2023
Tomasz Bajraszewski z LKS Vectra Włocławek zaliczył kolejny świetny występ. Bieg na 60 m zakończył z najlepszym wynikiem w kraju.