Zamknij
REKLAMA

Tego lata możesz oglądać wystawy za darmo! Browar B. zaprasza

14:44, 08.07.2018 | N.S
REKLAMA
Skomentuj
CK Browar B. zaprasza na darmowe zwiedzanie wystaw. Fot. depositphotos

Latem warto znaleźć trochę czasu na kontakt ze sztuką. Żeby zachęcić do niego włocławian, Centrum Kultury Browar B. przez całe wakacje nie będzie pobierać opłat za zwiedzanie wystaw znajdujących się w jego galeriach sztuki.

Browar B. zachęca wszystkich do odwiedzenia w czasie wakacji Galerii Sztuki: Antresola, Beczkownia, Fermentownia, Suszarnia i Migawka. Zarówno w lipcu, jak i w sierpniu wszystkie znajdujące się w nich ekspozycje będzie można oglądać za darmo, w godz. 14:00-18:00.

W Galerii Migawka do 20 sierpnia prezentowana będzie wystawa „Życie nasze”. Składają się na nią portrety i pejzaże Ewy Podlasin, członkini działającej w CK Browar B. grupy FotoObiektywni.

„Oblicza młodej sztuki” to wystawa, którą można oglądać w Galeriach Beczkownia i Fermentownia. Ekspozycja jest prezentacją twórczości uczestników zajęć Pracowni Edukacji Plastycznej Browaru B. Wśród prezentowanych prac znajdują się dzieła z zakresu: grafiki, malarstwa, rysunku, ceramiki, tkactwa, rysunku architektonicznego, komiksu i technik eksperymentalnych.

W Galeriach Suszarnia i Antresola można natomiast oglądać otwartą przez kilkoma dniami wystawę „Magical Dreams IV”. Ekspozycja składa się z prac najlepszych w Polsce i na świecie artystów nurtu realizmu magicznego i surrealizmu. W CK Browar B. będzie dostępna do 18 sierpnia.

Wszystkie wystawy można zwiedzać od wtorku do soboty, w godz. 14:00-18:00.

(N.S)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone