Zamknij
REKLAMA

W piątek kolejne kino samochodowe. Tym razem pokażą "Gwiezdne Wojny"

09:05, 09.08.2018 | N.S
REKLAMA
Skomentuj
10 sierpnia kolejny pokaz w Starej Zajezdni. Fot. Włocławski Instytut Rozwoju

W tym tygodniu Kino Samochodowe stara Zajezdnia szykuje prawdziwą gratkę dla fanów „Gwiezdnych Wojen”. W piątkowy wieczór na wielkim ekranie wyświetlona zostanie „Część IV – Nowa Nadzieja”.

Były już „Pulp Fiction” Quentina Tarantino i „Poranek Kojota” i Olafa Lubaszenki. Podczas trzeciego seansu w Starej Zajezdni Włocławski Instytut Rozwoju pokaże kolejny filmowy hit - "Gwiezdne Wojny. Część IV: Nowa Nadzieja" George'a Lucasa.

- Gramy oryginalne "Gwiezdne Wojny", dziś znane jako "Część IV – Nowa Nadzieja" George'a Lucasa!Film nadawać będziemy po falach FM z lektorem. Wjazd rzecz jasna bezpłatny – przypomina Włocławski Instytut Rozwoju.

Kultowy film z Markiem Hamillem, Carrie Fisher i Harrisonem Fordem w rolach głównych zdobył aż sześć Oscarów: za muzykę (skomponowaną przez Johna Williamsa), montaż, kostiumy, scenografię, dźwięk i efekty specjalne.

[WIDEO]941[/WIDEO]

„Gwiezdne Wojny” w Starej Zajezdni (teren Pchlego Targu, al. Kazimierza Wielkiego 12) będzie można zobaczyć już w piątek (10.08.), o godz. 21:00. Wstęp dla widzów od 12. roku życia.

(N.S)
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (2)

Mieszkaniec miasta WMieszkaniec miasta W

0 0

Gdzie tam jest Stara Zajezdnia? Może chodzi o zajezdnie MPK? Jesli tak to ta jest na Rysiej bo tu była NOWA!!!! 11:24, 09.08.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

GośćGość

4 0

dokładnie, nie prościej napisać na Pchlim Targu? Każdy w promieniu 50 km będzie wiedział gdzie to... a to, że daaaaaawno temu była tam zajezdnia mpk, to wie mało kto... 15:15, 09.08.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone