REKLAMA

O tym niezwykłym psie mówił cały kraj. "Moje wakacje z Rudym" już w kinach

18:28, 12.08.2017 | N.S
REKLAMA
Skomentuj
`Moje wakacje z Rudym` już w kinach. Fot. materiały promocyjne

Pełna humoru i przygód, wakacyjna opowieść o wielkiej przyjaźni między jedenastoletnim chłopcem, a niezwykłym czerwonym psem osadzona w niepowtarzalnych plenerach krainy kangurów to jedna z nowości, które właśnie weszły na kinowe ekrany. Film wyświetlany we włocławskim Multikinie to doskonała rozrywka dla całych rodzin.

Kiedy jedenastoletni Mick zostaje wysłany na farmę dziadka w odległym regionie Pilbara w Zachodniej Australii, spodziewa się, że na miejscu czekają go tylko nuda i ciężka praca. Wszystko zmienia się, gdy w życiu Micka pojawia się Rudy – jedyny w swoim rodzaju czerwony pies. Przygarnięty przez chłopca rezolutny zwierzak z miejsca staje się jego nieodłącznym towarzyszem oraz przyjacielem na dobre i na złe. Wkrótce wielka przyjaźń łącząca Micka i Rudego, da początek wydarzeniom, którymi zachwyci się cały kraj.

Entuzjastycznie przyjęte przez publiczność „Moje wakacje z Rudym” mają na koncie nominacje do Nagród Australijskiego Stowarzyszenia Krytyków. Znalazły również uznanie dziecięcego jury Generation Kplus na festiwalu Berlinale 2017.

[WIDEO]351[/WIDEO]

Wśród nowości tego tygodnia znalazło się również coś dla fanów kina grozy. Demoniczna lalka Annabelle powraca bowiem w wielkim stylu. Kilka lat po tragicznej śmierci córeczki lalkarz i jego żona przyjmują pod swój dach zakonnicę i dziewczynki z sierocińca, które niedługo potem staną się celem opętanego dzieła rąk lalkarza — Annabelle.

„Annabelle: Narodziny zła” to kolejna część przebojowej serii „Obecność”, w skład której wchodzą „Obecność”, „Obecność 2”, „Annabelle”, „Annabelle: Narodziny zła”, a w przyszłości również między innymi „Obecność 3” oraz „Zakonnica”.

[WIDEO]352[/WIDEO]

Na fanów Stephena Kinga czeka natomiast ekranizacja jednej z jego najpopularniejszych powieści „The Dark Tower" („Mroczna wieża"). W rolach głównych: laureat Oscara Matthew McConaughey oraz Idris Elba znany z serialu "Luther".

„Dawno, dawno temu wszystko było Discordią, z której powstały Promienie, mocne, krzyżujące się w jednym punkcie" – czytamy w powieści Kinga. To właśnie na przecięciu promieni znajduje się Mroczna Wieża. Cykl „The Dark Tower" to historia Rolanda Deschaina, ostatniego żyjącego członka bractwa „rewolwerowców", który próbuje dostać się do tytułowej Mrocznej Wieży; miejsca będącego centrum wszystkich światów. Długa droga do tego mitycznego miejsca okupiona jest stratą, nadludzkim wysiłkiem i cierpieniem. We wszystkich działaniach Roland posługuje się „Drogą Elda", kodeksem honorowym, który określa całe jego życie. Tymczasem świat rozpada się, mieszają się czasoprzestrzenie, światy równoległe. Podróż Rolanda ma tylko jeden cel – ocalić świat przed samozagładą.

[WIDEO]344[/WIDEO]

(N.S)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone | 2017