REKLAMA

Marihuana rosła w kukurydzy...
10:57, 06.10.2012

Fot. Komenda Powiatowa Policji w Aleksandrowie Kujawskim

Ponad 14 gram marihuany i 22 gram amfetaminy zabezpieczyli w środę (03.10.12.), ciechocińscy policjanci. Dwóch mieszkańców naszego powiatu usłyszało dzisiaj (05.10.) zarzuty posiadania, wytwarzania i uprawy środków odurzających. Było to możliwe dzięki informacji uzyskanej od funkcjonariuszy CBŚ Toruń.

Do realizacji doszło w środę (03.10.12) około godziny 16.00, kiedy to ciechocińscy policjanci zatrzymali do kontroli 25-letniego kierującego oplem. 

Mężczyzna podróżował z 24-letnim mieszkańcem Ciechocinka. W trakcie kontroli pasażera funkcjonariusze znaleźli 0,58 gram marihuany i 3,23 gram amfetaminy. Na tym się nie zakończyło. Kiedy mężczyźni zostali zatrzymani, mundurowi rozpoczęli przeszukania w ich miejscu zamieszkania.

W trakcie czynności u 25-latka mundurowi ujawnili 7 krzaków konopii indyjskich rosnących w polu kukurydzy. Przeszukanie u drugiego z mężczyzn zaowocowało ujawnieniem 14,08 gram marihuany i 22,49 gram amfetaminy. Było to możliwe dzięki informacji  uzyskanej od funkcjonariuszy CBŚ Toruń.

Dzisiaj 24-latek usłyszał zarzuty wytwarzania i posiadania środków odurzających. Jego 25-letni kompan usłyszał zarzut uprawy środków odurzających. Policjanci będą wnioskowali o tymczasowy areszt dla mężczyzn. Grozi im do 8 lat pozbawienia wolności.

(T.K)
REKLAMA

Komentarze

Brak komentarzy do artykułu, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Dodajesz komentarz jako Gość, zalogowani mogą więcej!

Korzyści posiadania konta na ddwloclawek.pl

  • natychmiastowa publikacja Twoich komentarzy
  • udział w konkursach z nagrodami
  • zarządzanie ogłoszeniami
  • zarządzanie wpisami w katalogu firm
  • własny avatar z możliwością edycji
  • unikalny nick
Załóż darmowe konto!

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu DDWloclawek.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas redakcja@ddwloclawek.pl lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

REKLAMA
© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone | 2016