REKLAMA

Pożar auta osobowego w pobliżu szkoły w Modzerowie. Uczniowie i nauczyciele zostali ewakuowani!

13:30, 09.09.2016 | Ł.D
REKLAMA
Skomentuj
Zgłoszenie dotyczące pożaru strażacy otrzymali około godz. 9. fot. Alert24/nadesłane

Dziś rano w pobliżu szkoły w Modzerowie zapaliło się auto osobowe. Informację o zdarzeniu i zdjęcie otrzymaliśmy od internauty na platformę Alert 24.

Zgłoszenie dotyczące pożaru auta dotarło do Miejskiego Stanowiska Kierowania PSP około godz. 9. Na miejsce szybko pojechały dwa zastępy strażaków: jeden z Jednostki Ratunkowo-Gaśniczej nr 2 z Włocławka, drugi z OSP Smólnik. 

- Na miejscu okazało się, że pali się zaparkowany przy jezdni renault megane. Pożar szybko został ugaszony, auto uległo całkowitemu spaleniu - mówi st. kpt. Mariusz Bladoszewski z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej we Włocławku.

Strażacy nie ukrywają, że zdarzenie było bardzo groźne, ze względu na instalację LPG w pojeździe i bliskie sąsiedztwo placówki, w której funkcjonuje przedszkole, szkoła podstawowa i gimnazjum.

- Samochód stał poza ogrodzeniem szkoły, mimo to poprosiliśmy uczniów o wyjście z budynku na boisko szkolne. Po zakończeniu akcji strażaków zajęcia były kontynuowane - mówi Arletta Kucharska, dyrektor Placówki Edukacyjnej Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich w Modzerowie.

Podczas akcji gaśniczej droga z Modzerowa do Józefowa była nieprzejezdna. Jak informują strażacy, w zdarzeniu nikt nie ucierpiał. Obecnie trwa ustalanie przyczyn pożaru.
 

[ALERT]1473421043086[/ALERT]

 

(Ł.D)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

wojweswojwes

10 2

Pożar szybko został ugaszony, auto uległo całkowitemu spaleniu - mówi st. kpt. Hmm.....Samo, znaczy się zgasło? 14:20, 09.09.2016

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

hans olohans olo

2 0

szybko ugaszony po przyjeździe strażaków, nie wiadomo jak długo sie wcześniej palił 14:45, 09.09.2016


REKLAMA
© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone | 2017