REKLAMA

Karambol z udziałem karetki. Wszystko przez śliską nawierzchnię

12:16, 17.02.2017 | N.S
REKLAMA
Skomentuj
Karetka wpadła w poślizg i uderzyła w auta zaparkowane na poboczu drogi. Fot. depositphotos (ilustracyjne)

Śliska nawierzchnia, z którą kierowcy zmagali się w piątkowy poranek sprawiła, że w powiecie lipnowskim doszło do karambolu z udziałem pięciu aut, w tym karetki pogotowia ratunkowego.

Do zdarzenia doszło w piątek rano na drodze Radomice-Bobrowniki. Kierujący mazdą 54-latek, mieszkaniec Rumunek Jasieńskich, na łuku drogi stracił panowanie nad autem, w rezultacie wypadł z trasy i uderzył w drzewo. To zdarzenie pociągnęło za sobą kolejne.

- Kierowcy, którzy jechali za nim, widząc to, zaczęli się zatrzymywać na poboczu drogi po obu jej stronach. Dosłownie chwilę później jadąca w tym samym kierunku, tzn. w stronę Bobrownik, karetka pogotowia ratunkowego w wyniku poślizgu zahaczyła stojącą na prawym poboczu dacię, odbiła się od niej i ślizgając się dalej, siłą rozpędu na drugim poboczu uderzyła w audi i opla – mówi sierż. szt. Małgorzata Małkinska, oficer prasowy KPP w Lipnie.

Wszyscy uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Nikt nie odniósł poważnych obrażeń.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (4)

xdxd

6 0

To w końcu w piątek czy w poniedziałek ? 13:11, 17.02.2017

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

kapitalnakapitalna

12 0

Czy znany z dobrej dykcji poseł przyjedzie pomóc poszkodowanym?
Czy karetka jechała na sygnale ?
Czy łosie(naoczni świadkowie) z okolicznych lasów zostały odesłane do domu?
13:54, 17.02.2017

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

bezpartyjnybezpartyjny

3 2

CZY Z PARTII - PO, POFATYGOWAŁ SIĘ KTOŚ CHOCIAŻ Z POMOCĄ - CZY SOBIE TYLKO "JAJA" ROBIĄ Z WYPADKÓW I LUDZKICH TRAGEDII 20:41, 19.02.2017

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

ciekawyciekawy

3 2

Czy z tragicznego wypadku w Warszawie formacja PO zrobiła pokazową na cały Kraj komedię tzw. pomocy kierowcy fiata, który zajechał drogę jezdną audi, wszak inne wypadki przestały już PO interesować.
Natura lubi być przewrotna i wszelkie zżarty z tragedii ludzkich mogą się obrócić przeciw żartownisiom żądnym tzw. "piaru" 20:59, 19.02.2017

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
REKLAMA
© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone | 2017