Zamknij
REKLAMA

W końcu! W sobotę otwarcie wodnego placu zabaw dla dzieci

10:15, 10.08.2018 | .
REKLAMA
Skomentuj
Wodny plac zabaw znajduje się przy ul. Staszica. fot. screen z Youtube.com

W sobotę otwarty zostanie wodny plac zabaw dla dzieci. Budowa pochłonęła ponad 3,2 mln zł.

Początkowo, wodny plac zabaw dla dzieci w Ciechocinku miał powstać już w 2017 roku. Wtedy nie udało się jednak rozpocząć budowy. Na przeszkodzie stanęło kilka nierozstrzygniętych przetargów. Ostatecznie, zadanie zlecono z tzw. wolnej ręki i je rozpoczęto. 

[WIDEO]946[/WIDEO]

Wodny plac zabaw znajduje się przy ul. Staszica. Docelowo, ma mieć 400 m2 i głębokość maksymalnie około 30 centymetrów. Składają się na niego liczne fontanny, rozdzielone niecki z wodą i zjeżdżalnie. W nocy plac ma zmieniać się w podświetlaną fontannę. 

Odpowiedzialna za budowę wodnego placu zabaw w ciechocińskiej strefie okołotężniowej jest firma AS Produkt z Małej Nieszawki i Zakład Ogólnobudowlany Lewpol z Rudunek. Budowa pochłonęła ponad 3 mln 200 tys. zł.

Otwarcie obiektu zaplanowano na sobotę, 11 sierpnia. Władze Ciechocinka zapraszają mieszkańców i turystów od godz. 10.

REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (2)

pływakpływak

6 0

A ja już myślałem że to we Włocławku. U nas to dobrze ale zamykają do remontu tego typu obiekty. 17:01, 10.08.2018

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

przezornyprzezorny

0 0

jasne we włocławku takie rzeczy... u nas o zieleń nie potrafią porządnie zadbać i wszystko schnie na placu wolności, a co tutaj mówić o zorganizowaniu dzieciakom takiej frajdy... 13:53, 13.08.2018


REKLAMA
© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone