REKLAMA

Niecodzienne tłumaczenie naćpanej dziewczyny. Znalazła to w parku?

21:24, 09.06.2013 | A.K
REKLAMA
Skomentuj
Fot. depositphotos.com

21-letnia mieszkanka Ciechocinka trafiła do szpitala po zażyciu amfetaminy. Jak tłumaczyła, narkotyki znalazła w parku i z ciekawości je zażyła. Po wypisaniu ze szpitalnego oddziału trafiła na komendę na przesłuchanie.

Policję zawiadomił o sytuacji lekarz ze szpitala w Aleksandrowie Kujawskim, do którego trafiła 21-letnia kobieta. Badania wskazywały na to, że przyczyną jej złego stanu zdrowia mogło być zażycie środków odurzających.

Policjanci potwierdzili tę informację, wykonując test na zawartość narkotyków w organizmie.

- Okazało się, że 21-latka jest pod wpływem amfetaminy. Jak tłumaczyła znalazła woreczek z białym proszkiem w parku przy ławce. W trakcie przeszukania domu kobiety policjanci znaleźli woreczki strunowe z pozostałościami białego proszku - mówi Marta Białkowska-Błachowic z Komendy Powiatowej Policji w Aleksandrowie Kujawskim.

Mieszkanka Ciechocinka została zatrzymana. Następnego dnia usłyszała zarzut posiadania środków odurzających. Grozi jej za to kara do 3 lat pozbawienia wolności.

(A.K)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

$$$$$$$$

0 0

Posiadała woreczki strunowe po narkotykach czy narkotyki? Niby niewielka róznica ale bardzo istotna dla sądu. 20:44, 10.06.2013

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone | 2017