REKLAMA

To był szatański biznes! Mężczyzna postanowił ukraść...
14:51, 06.02.2013

Fot. depositphotos.com

Policjanci z Ciechocinka ustalili i zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzież miedzianych parapetów z terenu tamtejszej parafii.

Do kradzieży na terenie parafii doszło kilkukrotnie w okresie od 25.01.- 05.02.2013. Łupem sprawcy padło sześć zewnętrznych parapetów wykonanych z blachy miedzianej. Wartość strat pokrzywdzony wycenił na 500 złotych.

- To pierwszy taki przypadek od dawna. W przeszłości do zawłaszczania sobie mienia kościelnego mogło dochodzić jedynie sporadycznie - mówi Marta Białkowska - Błachowicz z Komendy Powiatowej Policji w Aleksandrowie Kujawskim.

Wczoraj (05.02.) po kolejnej kradzieży, funkcjonariusze z Ciechocinka zatrzymali 32-latka. Było to możliwe dzięki pozyskanym informacjom i wytężonej pracy mundurowych.

32-letni mieszkaniec Ciechocinka noc spędził w areszcie. Jeszcze dzisiaj usłyszy zarzuty kradzieży.

Za to przestępstwo grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności. Trwają czynności zmierzające do odzyskania skradzionych parapetów.

(A.K)
REKLAMA
~andżejek / 21:46, 06.02.2013
0 0
te Wasze obrazki są genialne...Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu DDWloclawek.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas redakcja@ddwloclawek.pl
REKLAMA
© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone | 2015