Pomoc administracyjno - biurowa - 1/2 etatu

WIKA Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. jest częścią Grupy WIKA, światowego lidera w produkcji urządzeń do pomiaru ciśnienia, temperatury i poziomu. Lata doświadczeń oraz wdrażanie i ciągły rozwój nowoczesnych technologii pozwoliły nam na zyskanie pozycji niekwestionowanego lidera w branży.

Obecnie do WIKA Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Pomoc administracyjno – biurowa
1/2 etatu

Główne zadania:

- wsparcie Działu IT w wykonywaniu prac administracyjno – biurowych
- porządkowanie dokumentacji

Oczekiwania:

- wykształcenie minimum średnie
- mile widziane doświadczenie w wykonywaniu prac administracyjno – biurowych
- gotowość do pracy na 1/2 etatu
- minimum komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

- stabilne warunki zatrudnienia
- pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- możliwości uzyskania pierwszych cennych doświadczeń zawodowych

Zainteresowane osoby prosimy o wklejenie poniższego linka do wyszukiwarki i uzupełnienie formularza:

Powyższy link znajdziesz również na stronie www.wikapolska.pl w zakładce Kariera/Oferty Pracy.

tel.
email. kariera@wikapolska.pl

2017-05-19 14:32:41