Referent ds. zakupów w Dziale Logistyki

WIKA Polska jest jednym z największych przedsiębiorstw Grupy WIKA, światowego lidera w produkcji urządzeń do pomiaru ciśnienia, temperatury i poziomu. Lata doświadczeń oraz wdrażanie i ciągły rozwój nowoczesnych technologii pozwoliły nam na zyskanie pozycji niekwestionowanego lidera w branży. Pomaga nam w tym również stałe podnoszenie poziomu kompetencji i wiedzy naszych pracowników. Jeżeli chcesz zmierzyć się z wyzwaniami i wykorzystać swoją szansę rozwoju – Aplikuj do WIKA!

Obecnie do WIKA Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością SGF sp. k. poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

Referent ds. zakupów W DZIALE LOGISTYKI

Oferujemy: 
- stabilne zatrudnienie na podstawie umowę o pracę 
- systemowe wdrożenie do pracy 
- nagrody finansowe (uznaniowe oraz uzależnione od wyniku firmy) 
- pakiet benefitów (Pakiet Medyczny, przedświąteczne świadczenia finansowe, dofinansowanie do kolonii dla dzieci, imprezy integracyjne, dofinansowanie do aktywności sportowej)

Główne zadania: 
- realizacja zleceń zakupów bieżących 
- analiza danych rynkowych, monitorowanie cen 
- minimalizacja kosztów zakupu towarów w przydzielonych grupach materiałowych 
- ustalanie warunków handlowych z kontrahentami, negocjacje, zawieranie umów 
- rozwiązywanie bieżących problemów między dostawcami a grupą WIKA

Oczekiwania: 
- wykształcenie wyższe ( mile widziane na kierunkach: Ekonomia, Handel, Logistyka, Inżyniera Produkcji) 
- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku 
- ogólna wiedza dot. handlu, logistyki, ekonomii i zarządzania 
- dobra znajomość języka angielskiego 
- mile widziana znajomość języka niemieckiego 
- bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, Word, Excel 
- komunikatywność, organizacja pracy własnej 
- umiejętność wywierania wpływu

Jeśli spełniasz wszystkie, bądź większość wyżej wymienionych oczekiwań, nie zwlekaj! Wklej poniższy link do wyszukiwarki i uzupełnij formularz:

Link ten znajdziesz również na stronie www.wikapolska.pl w zakładce Kariera.

tel. 54 23 02 781
email. kariera@wikapolska.pl

2017-05-19 15:04:48