Monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie WD RPO UZUP 55/3074/201/1

Miejsce pracy: Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: .
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 27.08.2018
Wynagrodzenie brutto: od 2 100 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Uprawnienia:
  • techniki szpachlarsko-malarskie i glazurnicze
    Wymagania pożądane
    Wykształcenie:
    • zasadnicze zawodowe
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: kontakt przez PUP
      Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
      Adres: Kapitulna 24, 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie
      Osoba do kontaktu: Renata Musiał
      Numer telefonu: 542340089 w. 56
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV
      obsługa automatu tokarskiego, miejsce pracy Dobrzyń n. Wisłą
      StPr/18/3841
      wynagrodzenie od od 2 919 PLN

      prowadzenie rozmów z klientami, miejsce pracy Niemcy, transport i zakwaterowanie zapewnione
      StPr/18/3823
      wynagrodzenie od od 10 725 PLN

      branża biurowo-szkolna
      StPr/18/3824
      wynagrodzenie od od 2 100 PLN

      aktywna sprzedaż produktów firmy TEFAL
      StPr/18/3826
      wynagrodzenie od 2 192 - 5 000 PLN

      obsługa klienta w zakresie fryzjerstwa damsko-męskiego
      StPr/18/3830

      - obsługa klienta na kasie fiskalnej, - wykładanie towaru na półki sklepowe, - weryfikacje terminów ważności.
      StPr/18/3833
      wynagrodzenie od 2 100 - 2 500 PLN

      obsługa, konserwacja i naprawa urządzeń elektrycznych
      StPr/18/3834

      - Utrzymywanie stałych kontaktów z urzędami i pracodawcami na terenie działania. - Prowadzenie baz danych o zawodach, warunkach pracy i możliwościach podnoszenia kwalifikacji zawodowych. - Bieżące ana
      StPr/18/3835
      wynagrodzenie od od 2 250 PLN

      cc
      StPr/18/3836

      cv
      StPr/18/3837