Zbrojarz R100/3523-1451/18

Miejsce pracy: 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: praca na budowie, delegacja
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 01.10.2018
Wynagrodzenie brutto: od 2 700 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Zawód:
    • Zbrojarz (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6)
      Uprawnienia:
      • Prawo jazdy kat. B
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: doświadczenie zawodowe, prawo jazdy kat. B, miejsce pracy wg zlecenia teren kraju
        Pracodawca: Cielicki Paweł Przedsiębiorstwo Robót Budowlanych "ARBUD"
        Adres: 87-515 Rogowo, powiat: rypiński, woj: kujawsko-pomorskie
        Osoba do kontaktu: Paweł Cielicki
        Numer telefonu: 668-304-887
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: CV
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: telefon
        prowadzenie rozmów z klientami, miejsce pracy Niemcy, transport i zakwaterowanie zapewnione
        StPr/18/3823
        wynagrodzenie od od 10 725 PLN

        branża biurowo-szkolna
        StPr/18/3824
        wynagrodzenie od od 2 100 PLN

        aktywna sprzedaż produktów firmy TEFAL
        StPr/18/3826
        wynagrodzenie od 2 192 - 5 000 PLN

        obsługa klienta w zakresie fryzjerstwa damsko-męskiego
        StPr/18/3830

        - obsługa klienta na kasie fiskalnej, - wykładanie towaru na półki sklepowe, - weryfikacje terminów ważności.
        StPr/18/3833
        wynagrodzenie od 2 100 - 2 500 PLN

        obsługa, konserwacja i naprawa urządzeń elektrycznych
        StPr/18/3834

        - Utrzymywanie stałych kontaktów z urzędami i pracodawcami na terenie działania. - Prowadzenie baz danych o zawodach, warunkach pracy i możliwościach podnoszenia kwalifikacji zawodowych. - Bieżące ana
        StPr/18/3835
        wynagrodzenie od od 2 250 PLN

        cc
        StPr/18/3836

        cv
        StPr/18/3837

        Utrzymanie czystości terenu zewnętrznego, dbanie o teren zielony.
        StPr/18/3814
        wynagrodzenie od od 13,7 PLN