nr oferty: StPr/17/2997, ważna od 2017-07-13 do 2017-08-12

Umiejętności

uprawnienia na wózki widłowe
wykształcenie zawodowe kierunkowe, doświadczenie min. 1 rok na podobnym stanowisku w zakładzie prefabrykacji, umiejętność czytania rysunku technicznego, dokładność, sumienność, rzetelność, skrupulatno

Zakres obowiązków

wiązanie stali zbrojeniowej; włożenie w formę zbrojenia i zamontowanie wbudowanych elementów, miejsce pracy Niemcy
wynagrodzenie od 5000 PLN
Kontakt z Urzędem Pracy
(54) 234-00-89/90 wew. 41
towl@praca.gov.pl
Z ofert mogą korzystać osoby zarejestrowane jako bezrobotne lub poszukujące pracy zarejestrowane w PUP dla Miasta Włocławek

sprzątanie pomieszczeń hotelowych
StPr/17/3116
od 2017-07-24 do 2017-08-07
wynagrodzenie od 1000 PLN

dostawa mrożonek
StPr/17/3115
od 2017-07-24 do 2017-08-23
wynagrodzenie od 2000 PLN

- tworzenie nowych aplikacji i rozwój już istniejących systemów, - tworzenie i rozwój aplikacji webowych.
StPr/17/3114
wynagrodzenie od 4800 PLN

- zarządzanie oddziałem firmy (biura handlowego), - pozyskiwanie nowych klientów, spotkania z klientami, - raportowanie sprzedaży, - dbanie o dobre kontakty z klientami, - praca w prgramie, pakiecie Office (Word, Excel), - tworzenie ofert i zamówień dla kontrahentów, - dbanie o dobry wizerunek firmy.
StPr/17/3113
wynagrodzenie od 3000 PLN

Oferta pracy dostępna dla osób niepełnosprawnych / Job vacancy available for disabled. prace porządkowe
StPr/17/3112

Oferta pracy dostępna dla osób niepełnosprawnych / Job vacancy available for disabled. ochrona mienia
StPr/17/3111

toczenie elementów metalowch
StPr/17/3110

Przeprowadzanie na terenie Włocławka niezobowiązujących deklaracji o gotowości skorzystania z usług Orange po zakończeniu rozbudowy infrastruktury kabli światłowodowych.
StPr/17/3109
wynagrodzenie od 13 PLN

operator koparki kl. III, praca w delegacji
StPr/17/3108

praca jako operator ładowarki, delegacja
StPr/17/3107