Spawacz R61/2709-1045/18

Miejsce pracy: Szpitalna 24, 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: spawanie (MIG) ogrodzeń, balustrad
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 12.07.2018
Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Zawód:
    • Spawacz (wymagany staż - lata: 1)
      Uprawnienia:
      • spawanie metodą MIG
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: doświadczenie min. 1 rok, aktualne uprawnienia spawalnicze MIG
        Pracodawca: USŁUGI ŚLUSARSKO - SPAWALNICZE SKOWROŃSKI SŁAWOMIR
        Adres: Szpitalna 24, 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie
        Osoba do kontaktu: Sławomir Skowroński
        Numer telefonu: 501-065-288
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: CV
        Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Termin: przed spotkaniem kontakt telefoniczny, Godziny : 08:00-15:00
        sprzątanie pomieszczeń biurowych, socjalnych
        StPr/18/3572
        wynagrodzenie od od 2 100 PLN

        - obsługa kasy fiskalnej, - obsługa klienta, - zamawianie i przyjęcia towaru, - obliczanie cen ewedencyjnych.
        StPr/18/3575
        wynagrodzenie od od 2 350 PLN

        telefoniczny kontakt z klientem w celu umówienia na badania medyczne, fachowa obsługa telefoniczna
        StPr/18/3577
        wynagrodzenie od 13,7 - 20,6 PLN

        obsługa maszyn, wózka widłowego
        StPr/18/3561
        wynagrodzenie od od 2 500 PLN

        bieżące naprawy w warsztacie mechanicznym
        StPr/18/3562

        remont i naprawa maszyn w warsztacie mechanicznym
        StPr/18/3563

        szycie zawiesi pasowych
        StPr/18/3564
        wynagrodzenie od od 2 300 PLN

        przyjmowanie i wydawanie części z magazynu, kontrola jakości i ilości towaru przyjmowanego i wydawanego, wprowadzanie do systemu informacji o przyjętym towarze, rozmieszczanie towarów w magazynie, bie
        StPr/18/3565

        zabiegi u pacjenta, w okolicach Brdowa (62-620) do 50 km
        StPr/18/3566
        wynagrodzenie od 2 488 - 2 775 PLN

        StPr/18/3569
        wynagrodzenie od od 2 200 PLN