REKLAMA

REKLAMA
15:05, 23.03.2017
Zapchane rury, z których w dodatku wydobywa się zapach przyprawiający o mdłości, to problem, który wymaga natychmiastowej i zdecydowanej interwencji. Choć czasem nie obejdzie się bez fachowej pomocy hydraulika, to jednak w większości przypadków możemy sami rozprawić się z zatorem w rurach.
06:08, 18.03.2017
Podróżowanie, a już zwłaszcza latanie samolotem, bywa dla wielu z nas doświadczeniem nieco stresującym. A jak wiadomo stres uwalnia w nas przeróżne odruchy i zachowania. Czasem i takie, które niekoniecznie przypadają do gustu obsłudze lotniska czy współpasażerom. Poza tym pewne zachowania mogą nam po prostu zaszkodzić i wpędzić w niemałe kłopoty. Zatem zanim dotrzesz na lotnisko, sprawdź od czego warto się powstrzymać.
08:39, 14.03.2017
Rusza nowy program promocji wysokich standardów obsługi klienta w biznesie. Opiera się na innowacyjnym pomyśle. Dzięki niemu można zdobyć certyfikat „Złoty Telefon Obsługi Klienta”.
06:04, 14.03.2017
Masz w domu książki, których nie czytasz i zalegają na półkach, ale żal jest Ci ich wyrzucać? W takim razie za chwilę postaramy Ci się podpowiedzieć kilka ciekawych rozwiązań, dzięki którym na pewno będziesz w stanie pozbyć się zalegających zbiorów bez konieczności wyrzucania ich na śmietnik.
06:00, 10.03.2017
Nie da się ukryć, że wobec postępujących zmian rynkowych znacznie wzrosło zapotrzebowanie na artykuły metalowe, typu rury, blachy. czy stal żaroodporną. Niemniej jednak, osoby, które zajmują się budowanie z tego typu rozwiązań różnego rodzaju konstrukcji oraz maszyn niejeden raz zastanawiają się nad tym, skąd brać najlepsze materiały, które będą w stanie zaspokoić wymagania projektu?
2
00:00, 10.03.2017
Teoretycznie buty halowe to najprostsze obuwie do uprawiania sportu. Nic bardziej mylnego! Wybór modeli jest ogromny, halówki różnią się między sobą materiałami, z których są wykonane i przeznaczeniem. Oto pięć najważniejszych kwestii związanych z butami na halę. Jeśli chcesz trenować komfortowo, lepiej się przygotuj do zakupów! Warto, bo dobrze dobrane buty będą ci długo służyć!
06:55, 28.02.2017
Zakupiłeś drogą maszynę budowlaną, ale niestety uległa ona uszkodzeniu? Stanąłeś przed zadaniem zakupu niezbędnych części, które przywrócą ją do pełnej sprawności i zagwarantują Ci możliwość kontynuowania pracy? W takim razie koniecznie zapoznaj się z naszymi wskazówkami, dzięki którym na pewno kupisz odpowiednie i dobrej jakości części.
06:00, 23.02.2017
Każdy handlowiec ma przed sobą każdego dnia wiele wyzwań, bowiem jego zadaniem jest sprzedać daną usług lub produkt jak największej liczbie klientów. Jeszcze kiedyś byli oni zdani wyłącznie na siebie, jednakże z biegiem kolejnych lat wszystko się zmieniło i teraz każdy handlowiec ma do dyspozycji kilka narzędzi, które każdego dnia pomagają mu w pracy i zdobywaniu kolejnych klientów.
06:00, 21.02.2017
Wiele firm transportowych stale szuka oszczędności, które wpływałyby na wyższe zyski i jednocześnie mogły służyć do reinwestowania ich w dalsze działania ku rozwojowi działalności. Właśnie z tego powodu właściciele firm transportowych montują w pojazdach systemy GPS, które nie służą tylko i wyłącznie kierowcy do nawigowania po trasie, ale również stałego monitoringu poszczególnych parametrów ciężarówki. Jak to się przyczynia do wspomnianej oszczędności paliwa?
06:00, 17.02.2017
Wraz z wiosną 2017 roku w salonach pojawi się czwarta generacja modelu Kia Rio. To najchętniej kupowany model tego producenta - tylko w 2015 roku do odbiorców trafiło niemal pół miliona egzemplarzy Rio.
REKLAMA
08:30, 15.02.2017
Są takie pomieszczenia, w których niestety standardowe drzwi wewnętrznie nie zdadzą egzaminu. Wymagane są tam przeważnie specjalne wzmocnienia, czy dodatkowe izolacje. Właśnie z tego powodu warto jest zdecydować się na specjalne rozwiązania, takie jak choćby drzwi stalowe gerda, dzięki którym jest możliwe solidne zabezpieczenia wejścia. Jednakże, rodzi się pytanie odnośnie tego, na co zwracać szczególną uwagę przy ich zakupie.
06:00, 11.02.2017
Choć powstała nie tak dawno, zapowiada się, że będziemy mieli nowy hit na rynku. Nowa aplikacja Scan&Save umożliwia poprzez skanowanie produktów w sieciach handlowych tworzyć wirtualne koszyki, które nie tylko pozwalają na przemyślane zakupy, ale również gwarantują, że będziesz wiedział, kiedy produkt został przeceniony. I to wszystko ... za darmo !
00:00, 11.02.2017
Praca elektryka obejmuje projektowanie instalacji elektrycznej, jej wykonanie, konserwację i badania kontrolne. Specjaliści świadczą usługi na potrzeby osób prywatnych i firm. Pogotowie elektryczne można wezwać o każdej porze, jeśli tylko wystąpi awaria nie cierpiąca zwłoki.
08:00, 09.02.2017
Po raz trzeci właściciele sklepu zoologiczno-wędkarskiego Ocean wspólnie z DDWloclawek zorganizowali konkurs fotograficzny. Wpłynęło blisko 100 zdjęć przedstawiających domowych pupili w różnych odsłonach.
06:00, 06.02.2017
Chyba każdy o nich słyszał, ale mało kto miał okazję ich spróbować. Truffle obrosły już kulinarną legendą. Teraz tego znanego na całym świecie rarytasu można spróbować również we Włocławku. Wszystko dzięki Pizzerii Pesto, która właśnie wprowadziła do menu pizzę z trufflami.
REKLAMA
© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone | 2017