REKLAMA

REKLAMA
11:35, 26.05.2017
Bez telefonu, jak bez ręki – to chyba jedno z najbardziej aktualnych powiedzeń naszych czasów. Dziś trudno bez niego żyć. Pozwala nie tylko na kontaktowanie się z najbliższymi, ale również zapewnia rozrywkę i pozwala przeglądać strony internetowe. A to nie koniec jego możliwości. To wszystko sprawia, że smartfony stały się niezastąpione także dla najmłodszych. Właśnie dlatego okres komunijny to idealny czas, aby zastanowić się nad wyborem telefonu dla dziecka. Ten pierwszy powinien spełniać kilka wymogów. Zebraliśmy te najważniejsze.
06:00, 25.05.2017
Każdy z nas ma jakieś swoje wyobrażenia na temat idealnego mieszkania lub domu, pięknych i funkcjonalnych wnętrz, które będą odzwierciedleniem nas samych i tego, co naprawdę lubimy i cenimy w designie. Najważniejsze jednak, abyśmy w stworzonej przez siebie przestrzeni czuli się jak najlepiej, swobodnie, wygodnie, po prostu u siebie. Dlatego w poszukiwaniu wnętrzarskich inspiracji i urządzaniu własnych wnętrz, warto pamiętać o kilku uniwersalnych zasadach. Wtedy z pewnością będziemy dumni i zadowoleni z rezultatów naszych aranżacyjnych przedsięwzięć.
11:52, 24.05.2017
Wykorzystanie platform e-learningowych do regularnego przeprowadzania szkoleń zdecydowanie nie jest nowością ani na polskim, ani na światowym rynku. Co więcej - podnoszenie kwalifikacji przy wykorzystaniu e-learningu jest jednym z najbardziej skutecznych sposobów nauki. Mimo to wciąż w wielu firmach ta alternatywna dla tradycyjnych kursów nie jest stosowana. Przeanalizujmy zalety metody Distance Learning.
12:51, 17.05.2017
Stacje paliw można znaleźć niemal na każdym rogu. Jeśli jednak znalazłeś lukę, gdzie taka stacja mogłaby powstać, dzięki temu artykułowi dowiesz się jak wygląda krok po kroku otworzenie takiego przedsięwzięcia.
06:00, 17.05.2017
Coraz więcej osób decyduje się na samodzielną budowę domu. Nie chcą kupować od deweloperów gotowych, bowiem wolą mieć wpływ na każdy aspekt lokum i dokładnie wszystko sobie zaplanować pod swoje wymagania. To wszystko ma bardzo duże znaczenie i jeśli Ty również rozważasz samodzielne budowanie, to nasz artykuł na pewno Ci się przyda. Opisujemy tutaj najważniejsze sprawy, na których powinieneś się skupić podczas tego przedsięwzięcia.
18:35, 09.05.2017
Moda na odchudzanie trwa, głównie dzięki propagującym je celebrytkom. Popularyzują zdrowe odżywianie i aktywny tryb życia. Anna Lewandowska, Ewa Chodakowska to tylko niektóre przykłady.
18:32, 09.05.2017
Racjonalne zagospodarowanie małego ogrodu wymaga dobrego rozplanowania poszczególnych stref, kreatywności i czasami zastosowania nietypowych rozwiązań. Nawet w małym ogrodzie możemy znaleźć miejsce dla dużej ilości roślin.
18:29, 09.05.2017
Znużeni zimową monotonią z niecierpliwością wypatrujemy wiosny w ogrodzie. Kolorowe kwiaty dodają energii, zachwycają mnogością barw. Jak sprawić, by ogród wcześnie zakwitł?
18:24, 09.05.2017
Od dawna wszyscy wiedzą, że wiosna to początek sezonu budowlanego i najlepszy czas na rozpoczęcie prac. Dlaczego? Przede wszystkim ze względów technologicznych, wymagających pewnych przerw.
18:19, 09.05.2017
Wszyscy używamy przypraw do poprawy walorów smakowych i zapachowych przygotowywanych dań. Najczęściej jednak używamy tych gotowych ze sklepów, znacznie lepiej jest jednak dodawać zioła świeże, można uprawiać je w doniczkach lub we własnym ogrodzie.
REKLAMA
18:16, 09.05.2017
Czasy szybko się zmieniają i nawet nie zauważamy, że niektóre przedmioty stają się po prostu niepraktyczne i nieużyteczne. Dotyczy to np. portfeli, które do niedawna musiały zawierać przegródki na banknoty, zamykaną kieszeń na bilon i miejsce na dokumenty. Były opasłe, wypychały kieszenie i wyglądały nieelegancko.
18:08, 09.05.2017
Właściciele małych ogrodów często stają przed dylematem, co wybrać – pięknie kwitnące klomby, zielony trawnik, plac zabaw dla dzieci, czy miejsce na grill. Dobrze zaplanowany, nawet mały ogród, pozwala na realizację wszystkich tych elementów.
18:03, 09.05.2017
Na temat testerów jest wiele bardzo różnych opinii, jedni twierdzą, że od perfum nie różnią niczym, poza ceną i opakowaniem. Inni uważają, że sedno tkwi w intensywności zapachu i jego trwałości. Kto ma rację?
10:35, 08.05.2017
Kryminał to obecnie gatunek, który cieszy się ogromnym zainteresowaniem Polaków. Półki w księgarniach aż uginają się od powieści z tego nurtu, a filmy opowiadające o tajemniczych zaginięciach i groźnych przestępcach stale goszczą na ekranach kin. Nie dziwi więc, że stacje telewizyjne dostrzegły ten trend i coraz chętniej umieszczają seriale kryminalne w swoich ramówkach. Poniżej prezentujemy kilka tych najciekawszych.
13:46, 02.05.2017
Szybkie pożyczki popularnie zwane „chwilówkami” zyskały ogromną popularność w internecie. Reklamy instytucji pozabnkowych ze swoimi hasłami proponującymi pożyczkę za 0%, bez żadnych formalności, bez weryfikacji w BIK oraz gwarantujące, że otrzymamy środki w przeciągu 15 minut, zachęcają nas z praktycznie każdego miejsca w sieci. Czy takie pożyczki są bezpieczne i warto z nich korzystać?
REKLAMA
© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone | 2017