Zamknij
REKLAMA

REKLAMA
13:18, 18.09.2018
Świadome żywienie na przestrzeni ostatniej dekady stało się bardzo powszechne. Efektem tego trendu jest coraz większa rzesza ludzi, którzy przeszli na dietę wegetariańską i wegańską. Obawą wśród ludzi, którzy powoli rezygnują z mięsa w posiłkach jest to, czy będą w stanie dostarczyć organizmowi wymaganą ilość aminokwasów. Niedobory te można uzupełnić poprzez włączenie do diety zielonej żywności, której przedstawicielką jest popularna chlorella.
11:36, 17.09.2018
Ostatnie lata przyniosły ogromny wzrost znaczenia outsourcingu IT, który pozwala przypuszczać, że sektor IT wkrótce całkowicie przeniesie się na pracę zdalną. Według IT Outsourcing Statistics aż 92% wszystkich organizacji IT wybiera outsourcing do realizacji pojedynczych zadań lub całych projektów.
14:11, 11.09.2018
Kuna to gatunek drapieżnika, z rodziny łasicowatych, charakteryzujący się niewielkimi rozmiarami i puszystym futrem. Wyróżniamy dwa odrębne gatunki, kuny leśne, zwane inaczej tumakiem oraz kuny domowe, znane również pod nazwą kamionka. Te dwa drapieżniki różnią się między sobą ubarwieniem oraz miejscem bytowania.
14:16, 10.09.2018
Dobra ulotka to taka, która nie niszczy się zbyt szybko, a przy tym w sposób łatwy, prosty i klarowny mówi o tym co naprawdę ważne i co zachęca klienta do skorzystania z oferty lub odwiedzenia miejsca, w którym dowie się o danej firmie więcej. Dlatego tak ważne jest, aby cały proces jej tworzenia przebiegał skutecznie i profesjonalnie, a przy tym nie pochłaniał zbyt wielkich kosztów. Warto zatem korzystać z pomocy fachowców, np. wśród wielu z drukarni drukarniaonline.pl, aby przekonać się jak stworzyć dobrą ulotkę. Oto nasze siedem cech.
10:02, 10.09.2018
Na pewno nie raz, przekazując kupującemu informacje o swoim produkcie, opisując jego zalety i przekonując, że jest to coś, czego szuka, widziałeś w jego oczach zamyślenie i dekoncentrację. Klient potakuje, uprzejmie uśmiecha się, ale wizyta kończy się handlowym fiaskiem.
14:58, 06.09.2018
Otwarty ogień palników gazowych pomagających fachowcom przy mocowaniu papy termozgrzewalnej w wielu miejscach nie jest dopuszczalny ze względu na przepisy bezpieczeństwa. Obiekty przemysłowe, fabryki z chemikaliami a także stacje paliw to pierwsze przykłady, jakie nasuwają się ostrożnym inwestorom, w rzeczywistości jednak nawet sąsiedztwo tych obiektów może okazać się problematyczne.
14:54, 06.09.2018
375 zł – tyle możesz zaoszczędzić na OC w zaledwie 10 min, wykonując proste i szybkie porównanie cen. Opłaca się? Oczywiście, że tak! To jak podniesienie bezpańskiego banknotu leżącego na chodniku – każdy się po niego schyli. Dlatego podpowiadamy, w jaki sposób uniknąć przepłacania za obowiązkowe OC i wybierać najtańszą ofertę z szerokiego grona dostępnych na rynku polis.
14:49, 06.09.2018
Praca poza Polską ciągle jawi się jako szczególnie interesująca. Wiąże się z obietnicą dużych zarobków, nierzadko można przy tym usłyszeć, że odbywa się w znacznie lepszych warunkach...
11:00, 06.09.2018
Jeszcze do 2009 roku chorzy na stwardnienie rozsiane (SM) myśleli, że choroba to wyrok, że nie ma szans na poprawę stanu zdrowia czy wyleczenie. Stosowane leki mogły co najwyżej spowolnić postęp choroby, ale wywoływały ogrom bardzo poważnych skutków ubocznych. O innowacyjnej metodzie leczenia SM opowiada Cezary Głuch, właściciel CCSVI Clinicic - miejsca, w którym po raz pierwszy na świecie przeprowadzono operację udrożnienia żył wewnątrz-czaszkowych u pacjenta chorego na stwardnienie rozsiane.
15:00, 05.09.2018
Dla wielu z nas majsterkowania to prawdziwa pasja, a godziny spędzone w garażu są czystą przyjemnością. Dla innych jest to z kolei doskonały sposób na oszczędzenie pieniędzy, które musieliby wydać na fachową usługę profesjonalisty. Niezależnie od kierujących Tobą motywów, rozwiązania „zrób to sam” stają się coraz powszechniejsze i prostsze. Podobny los spotkał listwy przypodłogowe, które możesz zamontować w pełni samodzielnie. Nie powinno Ci to sprawić absolutnie żadnych problemów, o ile tylko nie zapomnisz o kilku istotnych kwestiach!
REKLAMA
15:49, 04.09.2018
Lustro jest znane człowiekowi od zarania dziejów. Przez tysiąclecia zwierciadła przeszły wiele metamorfoz aż do momentu, w którym jesteśmy dziś – epoce luster na wymiar. Sprawdzamy, czym one są oraz czy warto zdecydować się na jego zakup.
06:00, 04.09.2018
Zakupy online robimy coraz chętniej. Są wygodne, szybkie i.. dają prawo do wymiany lub zwrotu zakupionych przedmiotów.
12:28, 31.08.2018
Instalacje klimatyzacyjne przestają być domeną obiektów przemysłowych, hal produkcyjnych i magazynowych oraz wszelkiego rodzaju obiektów o przeznaczeniu komercyjnym lub biurowym. Coraz powszechniejsze zastosowanie znajdują także w prywatnych domostwach (domach jedno- i wielorodzinnych, mieszkaniach i apartamentach), których właściciele podejmują starania w celu zwiększenia komfortu zamieszkiwania oraz zniwelowania skutków ocieplającego się klimatu oraz panujących w związku z tym w okresie letnim wysokich temperatur, które utrudniają codzienne funkcjonowanie. Klimatyzacje domowe nierzadko przewidywane są jako standardowe instalacje i wyposażenie obiektów budowlanych w projektach architektonicznych, które uwzględniają je przy wytyczaniu korytarzy wentylacyjnych oraz kominów zapewniających ciągi i odpowiedni dopływ powietrza z zewnątrz. Warto jednak wiedzieć o tym, że posiadanie klimatyzacji wiąże się z szeregiem obowiązków, których – dla sprawnego jej funkcjonowania – nie można zaniedbywać.
12:20, 31.08.2018
Podstawową cechą wzorowej obsługi jest szacunek wobec klienta. To niezbędny warunek, który musisz spełnić, jeśli chcesz utrzymać z nim dobre relacje i zapewnić lojalność wobec ciebie i twojej firmy. Jak to zrobić? Oto kilka sposobów na pokazanie klientom, że bardzo ich cenisz.
12:44, 30.08.2018
Joga nie dla mnie – tak myśli wiele osób. Dlaczego? Bo joga jest trudna. Owszem, niektóre pozycje wymagają długich przygotowań i systematycznych ćwiczeń, ale dobrze jest pokonać w sobie wszelkie opory i nie myśleć o swoich ograniczeniach ruchowych. Joga ma wiele zalet, więc warto rozprawić się z tym, co nas powstrzymuje przed rozpoczęciem praktyki. Zobaczmy.
REKLAMA
© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone