Zamknij
REKLAMA

REKLAMA
15:04, 14.11.2018
Buty narciarskie są na tyle ważnym elementem ekwipunku narciarza, że warto w niego zainwestować. Jakie powinny spełniać kryteria? Które parametry są kluczowe, by buty spełniały swoją funkcję i służyły nam przez kilka sezonów?
11:36, 14.11.2018
Dobudowanie ogrodu zimowego do istniejącego budynku wiąże się z wyborem miejsca, w którym stanie obiekt. Kiedy dysponujemy tarasem, jego zabudowanie i zadaszenie pozwoli uzyskać funkcjonalny ogród, lecz nie zawsze jest to takie proste. Zdarza się również, że nie mamy dużego pola do popisu, bo tylko jedna ściana domu jest wolna. Poniższy poradnik kierujemy do osób, które muszą wybrać między czterema lokalizacjami: południową, północną, wschodnią i zachodnią.
15:09, 13.11.2018
Bez cienia wątpliwości, smartfony to prawdziwy fenomen kulturowy. Nieważne czy stary, czy młody, niemal każdy człowiek w naszej części świata posiada co najmniej jeden telefon komórkowy i regularnie z niego korzysta. Coraz więcej opcji, w połączeniu z łatwą obsługą poprzez dotykowy ekran przyczyniły się do powstania sytuacji, w której swoje smartfony bierzemy ze sobą wszędzie, co chwila zaglądając w ich wyświetlacze. To naturalne, że przy takim ich użytkowaniu są one bardziej narażone na czynniki zewnętrzne, takie jak opady atmosferyczne, uszkodzenia mechaniczne i tym podobne. Jak temu zaradzić?
1
11:13, 09.11.2018
Medycyna nieustannie się rozwija usiłując znaleźć rozwiązania i sposoby leczenia wszystkich występujących u ludzi chorób. Innowacyjnym przełomem stała się metoda leczenia komórkami macierzystymi. Pierwsze operacje przeprowadzone zostały zaledwie kilkanaście lat temu, jednak ich skuteczność zyskała uznanie na całym świecie.
14:51, 07.11.2018
Mieszkania na sprzedaż we Wrocławiu plasują się na trzecim miejscu, jeśli chodzi o ceny nieruchomości mieszkaniowych w Polsce. To znak stabilnej gospodarki miejskiej oraz dobrze wyważonej oferty podaży i popytu. Ustępując jedynie Warszawie i Krakowowi, stolica Dolnego Śląska daje się poznać jako miejsce przyjazne mieszkańcom i potwierdza swoje reklamowe hasło „miasta spotkań”, gdzie naprawdę warto zamieszkać. Na co zwrócić uwagę przy szukaniu mieszkania na sprzedaż we Wrocławiu?
1
00:00, 07.11.2018
Oferta sterowników do zarządzania ogrzewaniem grzejnikowych firmy TECH Sterowniki wzbogaciła się o dwa nowe urządzenia: regulator WiFi 8s mini oraz siłownik STT-869. Minimalistyczny design oraz pełna funkcjonalność urządzeń sprawiają, że są one doskonałym rozwiązaniem wspierającym zarządzanie temperaturą w pomieszczeniach.
08:28, 06.11.2018
Ubezpieczenie turystyczne ma na celu pokrycie kosztów leczenia oraz pomocy w razie nieszczęśliwych zdarzeń. Wysokość polisy zależy w głównej mierze od celu naszej podróży, czasu jej trwania oraz ilości osób, która ma zostać objęta polisą. Nie warto jednak kierować się ceną, która zostanie nam zaproponowana, a zakresem ochrony. Obecnie ubezpieczenia można rozbudować w taki sposób, aby stworzyć indywidualną ofertę spełniającą nasze potrzeby.
08:21, 06.11.2018
Zapewnienie prawidłowej czystości oleju hydraulicznego jest niezwykle ważne, jeśli zależy nam na optymalnej wydajności wszelkich układów hydraulicznych. Mikrofiltracja wydłuża żywotność nie tylko samego oleju, ale również części eksploatacyjnych. Warto powierzyć to zadanie profesjonalnej firmie, która dysponuje wysokiej klasy sprzętem oraz systemem filtrów.
13:32, 05.11.2018
Zbliża się czas Bożego Narodzenia, a wraz z nim - przedświąteczny szał zakupów. Szczególną popularnością cieszą się wówczas lampki choinkowe przystosowane do oświetlenia wnętrz i ogrodów. Wśród wielu dostępnych wariantów i rodzajów warto przyjrzeć się bliżej lampkom w technologii LED. Zobaczmy, jakie warunki muszą spełniać, aby spełniać rolę świątecznego oświetlenia wewnętrznego i zewnętrznego!
08:52, 05.11.2018
Firmy, których działalność jest bezpośrednio związana z samochodami, jak również i te, w których sporadycznie korzysta się z aut służbowych, powinny zatroszczyć się o ubezpieczenie dla tych pojazdów. Jeśli chodzi o samochody firmowe, nie opłaca się wykupywać ochrony dla każdego z osobna, korzystniej jest wybrać pakiet ubezpieczeń dla floty samochodów firmowych.
REKLAMA
1
00:00, 05.11.2018
Kwiaty, słodycze czy butelka dobrego alkoholu – to nie wszystko, co można podarować w prezencie. Doskonałym wyborem może być też skok ze spadochronem!
15:01, 02.11.2018
Prace wykonywane na wysokościach wymagają nie tylko przestrzegania zasad BHP, lecz również doboru odpowiedniego sprzętu. Chcąc bezpiecznie wykonać remont elewacji czy zrobić nowy sufit mieszkaniu zlokalizowanym w kamienicy warto szczególną uwagę zwrócić na rusztowania, które znacznie ułatwią takie czynności.
15:00, 02.11.2018
W świecie biznesu ważne jest posiadanie odpowiedniej bazy klientów. Zwykle tak bywa, że baza ta obejmuje szerokie spektrum nabywców, co uniemożliwia precyzyjne adresowanie zachęt do dokonania przez nich zakupu. Aby działania marketingowe były skuteczne, niezbędna jest segmentacja potencjalnych klientów. Niżej przedstawiamy kilka rad pomocnych w realizacji tego zadania.
12:27, 02.11.2018
Odzież rowerowa na zimę może przysporzyć nie lada problemów osobom, które nie chcą rezygnować z treningów kolarskich nawet w okresie jesienno-zimowym. Wybór specjalistycznych ubrań, które nie będą uciążliwe nie jest łatwy. Najważniejsze, by uwzględnić indywidualne preferencje oraz wrażliwość na zimno – przegrzanie i zmarznięcie w czasie treningu o tej porze roku jest najgorszym, co może spotkać kolarza, ponieważ bardzo łatwo o przeziębienie, a nawet wychłodzenie organizmu!
11:32, 02.11.2018
Mielony ostropest plamisty ma pozytywny wpływ na nasz organizm. Zapobiega uszkodzeniu komórek wątroby, oczyszcza ciało z toksyn, reguluje poziom cukru we krwi. Sprawdź, jak możesz go wykorzystać dla lepszego stanu zdrowia.
REKLAMA
© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone