Zamknij
REKLAMA

Witam, poszukuje pięknej dziewczyny którą widziałem 15.11.2018 ok godz 15 z minutami we Wzorcowni w cukierni u "Sowy" na dole. Znaki szczególne niebiańska uroda, ciemne włosy, czerwona bluzka, torebka i portfel, siwa kurtka. Byłaś z koleżanką na pączku z tego co dobrze pamiętam bardzo mi się spodobałaś ale nie wiedziałem jak zagadać. Mam nadzieje że wiesz kto Cię szuka i uda mi się Cię odnaleźć. Więcej szczegółów o Tobie powiem w wiadomości prywatnej jeśli Cię odnajdę :)

Pilnie poszukuję panią która obsługiwała mnie 14.11 na Poczcie ul. leśna 51.

Witam. Szukam kogoś kto dobrze pierze tapicerkę samochodową.????

Poszukuję dwie dziewczyny które dzis w kowalu machalismy wam jak wysiadlyscie z autobusu odmachalyscie nam chłopaki z autobusu odezwijcie sie

Taka oto czapeczka znaleziona po 14 w kfc

Hej, poszukuje dobrej i kompetentnej firmy która zrobiłby szkło na stół od razu z założeniem.. Od razu mówię że LUMAC odpada..

Heej, szukam chłopaka który był dziś (15.11) między godziną 10 a 12 na zawodach z piłki nożnej w samochodówce , miałeś bluzkę z numerem 10 z Kopernika i podchodzące pod róż buty adidas siedziałysmy za tobą z koleżankami i powiedziałam na cały głos "dziesiątka z Kopernika" i się odwróciłes w naszą stronę i powiedziałam że o ciebie chodzi, fajnie by było gdybyś się odezwał ????

Milion sobota 10.11 szukam chlopaka w bialej koszulce z lekkim zarostem. Wzrost ok 170/180 po lewej stronie mial lekko starty policzek byles z kolegami wieksza czesc impezy przygladales mi sie. Jezeli to czytasz zostaw po sobie slad.

Poszukuję dziewczyny która widzę bardzo często przy budce z zapiekankami na kaliskiej, skręcająca w ulicę dojazdowa,zazwyczaj w godzinach 9 oraz 11. Jest to wysoka, szczupła ,śliczna czarnowłosa dziewczyna o ślicznych dużych oczach. Często nosi czarną skórę oraz ma spięte włosy w koka. Często też widzę ją z koleżanką. Podejść i zaczepić jej nie mogę ponieważ praca mi na to nie pozwala. Także jeśli ktoś ,coś to byłbym wdzięczny ????

KIEDY: teraz GDZIE: okolice Włocławka OPIS: Poszukuje dobrego korepetytora z biologii. Klasa pierwsza liceum.

© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone