Promuj to ogłoszenie

Sprzedawca samochodów użytkowych

Data dodania: 2017-07-17 11:11:01ID: 471347

sekretariat@watarski.pl

Volkswagen od wielu lat należy do grona producentów najwyższej jakości
samochodów na świecie, odnosząc znaczące sukcesy w sprzedaży. „WĄTARSKI SP. Z O.O.”, autoryzowany dealer marki
Volkswagen Samochody Użytkowe we Włocławku w związku z rozwojem działalności,
poszukuje pracowników na następujące stanowisko:

Volkswagen

Opis stanowiska:

sprzedaż samochodów oraz produktów finansowych (leasing, kredyt, wynajem) w salonie
aktywne podejmowanie działań związanych z pozyskiwaniem nowych klientów,
doradztwo rozwiązań dla klienta w zakresie zabudów specjalistycznych,
praca z bazą dotychczasowych klientów,
udział w działaniach marketingowych
Wymagania:
wykształcenie średniego lub wyższego
doświadczenie w sprzedaży aktywnej (niekoniecznie w branży motoryzacyjnej)
ogólna znajomość branży motoryzacyjnej
znajomość rynku lokalnego
dobra organizacja pracy
zaangażowanie oraz motywacja do realizacji zadań
łatwość nawiązywania i podtrzymywania kontaktów
udokumentowane sukcesy w sprzedaży dla klientów flotowych
prawo jazdy
dodatkowym atutem będzie znajomość specyfiki zabudów specjalistycznych

Oferujemy:

pracę w rozwijającej się firmie w zmotywowanym zespole,
umowę na pełen etat,
jasny i czytelny system wynagrodzeń,
możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
Zgłoszenia wraz z aktualnym CV prosimy przesyłać na adres sekretariat@watarski.pl
Termin przyjmowania zgłoszeń do 30.07.2017r.