Promuj to ogłoszenie

Serwisant automatów sprzedających Nestle

Data dodania: 2017-07-17 12:06:25ID: 471358

606Pokaż numerbiuro@gastromax.com.pl

Firma vendingowa zatrudni serwisanta do obsługi automatów sprzedających
napoje gorące i przekąski.

Wymagania :

- wykształcenie średnie techniczne
- zdolności praktyczne w serwisie technicznym (automatyka maszyn i urządzeń).
- umiejętność planowania działań
- zaangażowanie w wykonywaną pracę
- wysoka kultura osobista
- samodzielność , uczciwość i rzetelność
- dyspozycyjność
- prawo jazdy kat. B wykorzystywane w praktyce
- aktualne badania lekarskie oraz sanitarno-epidemiologiczne

Obowiązki:

- bieżąca obsługa automatów sprzedających
- obsługa serwisowa urządzeń
- miejsce wykonywanej pracy woj. Kuj-Pomorskie

Oferujemy szkolenie oraz stabilne zatrudnienie na umowę o pracę.

Osoby zainteresowane ww. ofertą pracy oraz spełniające wymagania, prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych ze zdjęciem na adres e-mail : biuro@gastromax.com.pl