Promuj to ogłoszenie

Regionalny Doradca ds. Odszkodowań

Data dodania: 2017-08-11 14:17:22ID: 472894

505Pokaż numerwloclawek@projuris.pl

Szukasz stałego lub dodatkowego zajęcia, chcesz uzyskiwać wysokie dochody, samodzielnie decydując o swoich metodach działania, potrafisz nawiązywać relacje z ludźmi, to szukamy właśnie Ciebie. Umożliwiamy odniesienie sukcesu z kancelarią odszkodowawczą, która zawsze walczy o najwyższe odszkodowania dla swoich Klientów.
Zadania:
- Obsługa klientów, osób poszkodowanych w wypadkach komunikacyjnych, rolniczych, w pracy, w miejscach publicznych, błędach medycznych
- monitorowanie obsługiwanego rynku
-wyszukiwanie potencjalnych klientów
- zawieranie umów
Wymagania:
- łatwość nawiązywania kontaktów i budowanie relacji
- przedsiębiorczość
- umiejętność zarządzania czasem
- zaangażowanie w powierzone obowiązki
- nie wymagamy doświadczenia
Oferujemy:
- współpracę z czołową kancelarią odszkodowawczą
- satysfakcję wynikającą z pomocy osobom poszkodowanym
- najwyższe na rynku wynagrodzenie prowizyjne ( nawet do kilkunastu tysięcy zł)
- pakiet profesjonalnych szkoleń oraz know-how
- możliwość rozwoju zawodowego i awansu
- zdobycie doświadczenia w perspektywicznej i docenionej społecznie branży
CV prosimy przesyłać na adres: wloclawek@projuris.pl