Promuj to ogłoszenie

Magazynier - Hurtownia Mięsa i Wędlin

Data dodania: 2017-09-13 15:17:39ID: 474953

54 Pokaż numerrekrutacja@anir-b.pl

Hurtownia mięsa i wędlin poszukuje osoby na stanowisko:
Pracownik Magazynu - Magazynier
Miejsce pracy: Włocławek

Wymagania kwalifikacyjne:
- zaświadczenie o niekaralności,
- odpowiedzialność
- brak nałogów,
- znajomość branży mięsnej i prawo jazdy kat. B będą dodatkowymi atutami.

Opis stanowiska pracy:
- praca w systemie 3-zmianowym
- przyjmowanie towarów do magazynu
- kontrola ilościowa i jakościowa towarów i opakowań zwrotnych
- kompletacja zamówień i wydawanie towarów
- utrzymanie porządku i dbanie o pozytywny wizerunek firmy

Oferujemy:
- zatrudnienie na podstawie o umowę o pracę na pełen etat,
- stałe wynagrodzenie + dodatki motywacyjne,
- pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem na adres:
Anir-B Sp. z o.o., ul. Botaniczna 11, 87-800 Włocławek
bądź mailowo:
rekrutacja@anir-b.pl