Promuj to ogłoszenie

Specjalista do spraw sprzedaży hurtowej

Data dodania: 2017-10-12 13:51:23ID: 476638

887Pokaż numerhurtowniapraca@gmail.com

Lubisz rozmawiać z ludźmi,łatwo nawiązujesz kontakty,nie boisz się wyzwań, posiadasz umiejętności pracy w zespole zgłoś się do nas. Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą z Włocławka z branży motoryzacyjnej.

Oferujemy umowę o pracę,terminowe wynagrodzenie, wolne weekendy, praca w godz. 9-17.

Opis stanowiska:
- praca na dziale sprzedaży hurtowej( utrzymywanie kontaktu z kontrahentami, prowadzenie rozmów telefonicznych i mailowych, informowanie klientów o nowościach, przygotowywanie ofert)
- pozyskiwanie nowych klientów
- wystawianie dokumentów sprzedaży

Wymagania:
- wykształcenie średnie
- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
- odpowiedzialność i umiejętność organizacji pracy
- kreatywność, samodzielność

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie cv na maila hurtowniapraca@gmail.com.
Zastrzegamy sobie kontakt z wybranymi kandydatami.