Promuj to ogłoszenie

Specjalista do spraw marketingu

Data dodania: 2017-10-12 13:59:29ID: 476639

887Pokaż numerhurtowniapraca@gmail.com

Potrafisz zapromować produkt, jesteś pomysłowy, systematyczny i kreatywny, nie boisz się wyzwań, znasz się na marketingu i jego podstawowych zasadach zgłoś się do nas. Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą z Włocławka z branży motoryzacyjnej.

Oferujemy umowę o pracę, stałą pracę oraz terminowe wynagrodzenie, wolne weekendy, praca w godz. 9-17.

Opis stanowiska:
- praca na dziale marketingu
- promowanie marki i firmy
- kontakt z działami marketingu naszych kontrahentów
- Współpraca z podmiotami zewnętrznymi przy realizacji projektów (kontakt z grafikiem czy też agencją reklamową)
- odpowiedzialność za wszelkie materiały reklamowe (gadżety, artykuły promujące)
- przygotowywanie akcji promocyjnych
- monitorowanie, analizowanie i raportowanie efektywności prowadzonych działań
- badanie rynku

Wymagania:
- wykształcenie średnie
- mile widziane doświadczenie na danym stanowisku
- odpowiedzialność i umiejętność organizacji pracy

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie cv na maila hurtowniapraca@gmail.com.
Zastrzegamy sobie kontakt z wybranymi kandydatami.