Zamknij
REKLAMA

We Włocławku trwa rejestracja wolontariuszy WOŚP. Złożono już około 450 wniosków

09:42, 06.12.2017 | Ł.D.
REKLAMA
Skomentuj
Serduszko WOŚP. fot. Łukasz Daniewski

Trwa rekrutacja wolontariuszy Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Chętni powinni się spieszyć, bo pozostało około 100 wolnych miejsc.

XXVI Finał WOŚP odbędzie się 14 stycznia 2018 roku. Tym razem pieniądze zbierane będą na wsparcie podstawowych oddziałów neonatologicznych.

Rejestracja wolontariuszy prowadzona jest przez stronę internetową www.wosp.wloclawek.pl i w formie tradycyjnej - wnioski przyjmowane są we Włocławskim Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu przy ul. Żabiej 12a.

- Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy od lat cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem. Zgodnie z ustaleniami z Fundacją WOŚP, we Włocławku kwestować będzie 550 osób. W tej chwili zostało około 100 wolnych miejsc, więc osoby zainteresowane powinny jak najszybciej się z nami skontaktować - mówi Beata Krajewska, szefowa włocławskiego sztabu WOŚP.

Aby dokonać rejestracji internetowej, należy utworzyć konto w panelu i kliknąć link, który wysłany zostanie na zwrotny adres e-mail. W wypadku osób niepełnoletnich, konto musi założyć opiekun wolontariusza. Kolejny etap to przesłanie zdjęcia portretowego i podanie swoich danych.

Wzorem lat ubiegłych, wolontariusze poniżej 16 roku życia będą mogli kwestować tylko pod opieką osoby dorosłej. Chętni w wieku 16-18 lat będą musieli okazać zgodę rodzica lub opiekuna prawnego.

Beata Krajewska zachęca firmy i instytucje z Włocławka i okolic o włączenie się w organizację XXVI Finału WOŚP. Chodzi m.in. o przedmioty na licytację, organizację imprez towarzyszących i wsparcie koncertu głównego, który odbędzie się przed Halą Mistrzów.

(Ł.D.)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (10)

Mirek55Mirek55

8 25

Pracujcie za darmo, by Owsiak miał co jeść i jeszcze ufajcie, że on nic z tych zebranych przez was pieniędzy sobie nie bierze. Gratulacje. 11:48, 06.12.2017

Odpowiedzi:2
Odpowiedz

PolinaPolina

8 6

Ile trzeba miec w sobie tej nienawiści do drugiej osoby, by wypisywać takie brednie? Obyś ani Ty, ani Twoi bliscy nigdy nie musieli korzystać ze sprzętu, który dzięki Owsiakowi i jego WOŚP kupowany jest dla szpitali. Jakim *%#)!& trzeba być, by uprawiać taki, jak twój bełkot na forach? Nie musisz dawać na Orkiestrę, nie musisz z niej korzystać - twój wybór i twoja wola, ale nie pluj na innych, bo to świadczy o Tobie i Twoim wychowaniu oraz pochodzeniu. Życzę zdrowia, bo jesli go kiedyś nie bedziesz miał - gwarantuję, ze skorzystasz ze sprzętu Orkiestry. I co wtedy? Przeprosisz za bełkot,?
12:44, 06.12.2017


jakjak

2 2

Gościu tylko jak będziesz potrzebował pomocy lekarskiej to mów że nie chcesz sprzętu od Jurka ciekaw jestem czy wtedy będziesz taki mądry 16:35, 06.12.2017


JanekJanek

5 3

Polina, nie bij się z g**nem bo będziesz śmierdzieć :)

A Ty Mireczku czemu nie pójdziesz komendę policji? Przecież z tego co piszesz to wynika, że p. Jurek popełnia przestępstwo gospodarcze albo karno skarbowe (albo oba jednocześnie). Idź do najbliższej jednostki policji, wylegitymuj się swoim dowodem osobistym, a zamiast pisać na "lokalnej stronie" - rozpisz się na formularzu zeznaniowym, następnie podpisz go datą i czytelnym podpisem, podpisz też "oświadczenie pokrzywdzonego" o obowiązku składania zeznań zgodnie z prawdą (czy jak to się zwie). Skoro jesteś tego pewny to czemu nie doniesiesz? A może po prostu naoglądałeś się telewizji i teraz głupoty gadasz bo ciemny jesteś jak nie powiem co? A może po prostu zawiść Cię bierze, bo chłop dobrą robotę robi, jest znany w całym kraju i prawie wszyscy go lubią i szanują, a Ty pewnie ledwo żeś podstawówkę skończył i jesteś jakimś pomiotem gdzieś na budowie, i plujesz jadem na każdego kto ma chociażby prawie nowy samochód czy chociażby kurtkę markową, o Owsiaku już nie wspomnę.

Chcesz być popularny to sam się czymś wykaż a nie tylko obrażasz lepszych od siebie. Możliwości są dla wszystkich. 14:52, 06.12.2017

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

cykcyk

6 6

Mirek55 - ja Ci się nie podoba orkiestra ,to daj Rydzykowi będziesz zadowolony. 14:54, 06.12.2017

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

bossboss

4 6

na pohybel pisiorom i ich poplecznikom 14:56, 06.12.2017

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

TTTT

1 4

Ja też swego czasu pracowałem za darmo dla WOŚP, wrzucałem również swoje "trzy lub więcej groszy" i mając tę "wątpliwą przyjemność" bycia w szpitalu oraz od innych osób, wiem ile jest sprzętu "z serduszkiem" i gdyby nie ten sprzęt, pewnie bylibyśmy jeszcze z medycyną w średniowieczu, a w najlepszym wypadku w czasach zaborów. Dlatego też dopóki z głodu nie umieram i żaden komornik się mną nie interesuje, będę wrzucał "do puszki" tyle ile będę mógł. A ci co tak psioszą na Owsiaka, niech sami założą fundację zbierającą "datki" na sprzęt medyczny lub inny szczytny cel i też niech osiągną tylu "fanów". Mamy wolny rynek :) 16:49, 06.12.2017

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Finał Finał

4 1

Tak juz czas zakonczyć tą żebraninę wyręczającą polityków w realizacji obowiązków konstytucyjnych !!! 17:05, 06.12.2017

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Mirek55Mirek55

1 3

Jesteście tacy mądrzy... gdyby wszystko to, co zostało zebrane szło na szpitale itp. to by nie było kryzysu. Jacy wy ciemni..... 08:19, 07.12.2017

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

saseksasek

1 1

Skoro ty taki "jasny" i inteligentniejszy od wszystkich to czemu jeszcze nie zgłosiłeś tego na policję? Przecież to przestępstwo jest. Chyba że tylko taki kozak w necie jesteś, a w świecie... bez komentarza. Wracaj lepiej do swojej łopaty albo miotły, ewentualnie spróbuj skończyć jakąś porządną szkołę, a poważne sprawy zostaw poważnym ludziom. 11:40, 07.12.2017


REKLAMA
REKLAMA
© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone