Zamknij
REKLAMA

O RODO, pomysłach i sponsorach. Społecznicy z regionu będą debatować we Włocławku

18:00, 12.06.2018 | Ł.D.
REKLAMA
Skomentuj
Forum jest miejscem corocznego spotkania się organizacji pozarządowych w naszego regionu oraz osób pracujących na ich rzecz. Zdjęcie ilustracyjne. fot. depositphotos.com

Przed nami Forum Organizacji Pozarządowych Województwa Kujawsko-Pomorskiego. Tegoroczna, dziewiętnasta już edycja imprezy, odbędzie się 13 czerwca we Włocławku.

Forum jest miejscem corocznego spotkania się organizacji pozarządowych w naszego regionu oraz osób pracujących na ich rzecz. To także okazja do wymiany doświadczeń, omówienia aktualnych problemów kujawsko-pomorskiego sektora pozarządowego, daje także możliwość skorzystania z wiedzy i doświadczenia zaproszonych gości.

W tym roku Forum Organizacji Pozarządowych Województwa Kujawsko-Pomorskiego odbędzie się we Włocławku. Miejscem debat w ramach dziewiętnastej edycji będzie Pałac Bursztynowy.

W programie m.in. wykłady dotyczące upowszechnianiu idei przedsiębiorczości społecznej i problematyki ochrony danych osobowych w świetle nowych przepisów, rozstrzygnięcie konkursu "Wolontariat w akcji 2018 oraz panele i warsztaty. Ich tematyka dotyczyć będzie m.in. konsultacji programu współpracy samorządu województwa kujawsko–pomorskiego z organizacjami pozarządowymi na rok 2019 oraz pomysłów na pozyskiwanie środków zewnętrznych.

XIX Forum Organizacji Pozarządowych Województwa Kujawsko-Pomorskiego rozpocznie się o godz. 10.

(Ł.D.)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

JacekJacek

5 0

To jest wydarzenie. W sam raz dla Włocławka. Czyli wieści gminne i inne. 06:50, 13.06.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

dylu dylu dylu dylu

1 0

Z informacji w internecie wynika że np w organizacji pozarządowej kierowanej przez rodzinkę Komorowskich 90% pieniędzy szło na wynagrodzenia dla zarządu ...de facto członków rodzinki Komorowskich ...sPOłecznicy pełną gębą ! 16:07, 13.06.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone