Zamknij
REKLAMA

Nocą w tym rejonie nie będzie wody. Utrudnienia odczują też kierowcy

18:00, 08.08.2018 | Ł.D.
REKLAMA
Skomentuj
W czasie robót zamknięty będzie wjazd na rondo Tajnej Organizacji Nauczycielskiej od strony ul. Kilińskiego. Zdjęcie ilustracyjne. fot. Ł. Daniewski/archiwum DDWloclawek.pl

Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji informuje, że w nocy z czwartku na piątek mieszkańcy kilku posesji w Śródmieściu nie będą mieli wody. Utrudnienia, związane z realizowaną tu inwestycją, odczują także kierowcy.

Przerwa w dostępie do wody w godzinach 23:30-5:00 związana jest z realizacją inwestycji "Modernizacja sieci wodociągowej z przyłączami w aglomeracji m. Włocławek (ul. Wojska Polskiego, Papieżka, Weselna)". Jak informuje MPWiK, bez wody w tych godzinach pozostaną mieszkańcy ul. Wojska Polskiego (na odc. od ul. Słowackiego do ul. Okrzei), osiedla przy parku oraz ul. Kilińskiego (od posesji z nr 11a do budynku Sądu Rejonowego).

Po ponownym uruchomieniu sieci mogą wystąpić przebarwienia wody. Utrudnienia mogą utrzymywać się przez kilka kolejnych godzin. Spółka apeluje, by w tym czasie nie pobierać wody na cele gospodarcze i nie używanie sprzętu AGD, wymagającego zasilania w wodę.

Tej nocy uważać powinni także kierowcy. W czasie robót zamknięty będzie wjazd na rondo Tajnej Organizacji Nauczycielskiej od strony ul. Kilińskiego.

(Ł.D.)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (3)

BuldogBuldog

5 0

A ja bez wody schneeeee 22:02, 08.08.2018

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

smródsmród

2 1

czuć 22:27, 08.08.2018


Lunewil Lunewil

0 0

Plus ulica Lunewil :) 14:16, 09.08.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone