Zamknij
REKLAMA

Remont w Anwilu. Uprzedzają, że nad zakładem może pojawić się zwiększona ilość...

10:30, 11.10.2018 | G.S.
REKLAMA
Skomentuj
Fot. Anwil.pl

Anwil poinformował, że rozpoczyna planowany postój części instalacji z powodu prac remontowych. Efekty tego będą widoczne nad zakładem i w jego okolicy.   

Jak dowiadujemy się z komunikatu opublikowanego w środę 11 października przez włocławską spółkę z grupy Orlen, w zakładzie rozpoczyna się planowany postój remontowy instalacji w obszarze produkcji nawozów oraz tworzyw sztucznych.

[ZT]30527[/ZT]

Anwil uprzedza, że związku z realizowanymi działaniami, nad przedsiębiorstwem i w jego okolicy będzie można zaobserwować zwiększoną ilość skroplonej pary wodnej.

- Jej widoczność wynika z dużych różnic temperatur pomiędzy parą wodną oraz niską temperaturą otoczenia, typową dla okresu jesienno-zimowego – zwłaszcza wieczorem, w nocy, a także nad ranem, co prowadzi do jej skraplania. Jest to normalny proces fizyczny - tłumaczy Anwil w komunikacie. 

Spółka uprzedza też, że w związku z remontem w pobliżu jej siedziby mogą pojawić się okresowe uciążliwości związane z dodatkową emisją hałasu. 

- Wszelkie prace remontowe i modernizacyjne będą prowadzone zgodnie z obowiązującymi instrukcjami i procedurami bezpieczeństwa pod stałym nadzorem służb BHP - zaznacza Anwil. 

W jakim okresie będzie przeprowadzany remont, spółka w oficjalnym komunikacje nie podała. Czekamy na tę informację.  

(G.S. )
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

YyyYyy

5 2

1 dzień opóźnienia macie 12:20, 11.10.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

bajgerbajger

1 0

Poziom emitowanego hałasu przez Anwil powinien zostać radykalnie obniżony poprzez zastosowanie odpowiednich rozwiązań technicznych. Zmęczenie, utrudniona komunikacja personalna, utrata słuchu to efekt jego działania. 21:36, 12.10.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone