Zamknij
REKLAMA

Za nami ćwiczenia służb ratunkowych nad jeziorem Łuba [FOTO]

18:00, 11.02.2019 | Ł.D.
REKLAMA
Skomentuj
W niedzielnym szkoleniu wzięło 46 osób, przedstawicieli Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego z Włocławka, policjantów, strażaków zawodowych, a także strażaków ochotników z OSP Choceń i Kłodawa. fot. WOPR Włocławek

Przedstawiciele służb z Włocławka i okolic zorganizowali ćwiczenia na zamarzniętym jeziorze. Wspólna akcja miała na celu doskonalenie technik potrzebnych podczas prawdziwej akcji ratunkowej.

W niedzielnym szkoleniu wzięło 46 osób, przedstawicieli Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego z Włocławka, policjantów, strażaków zawodowych, a także strażaków ochotników z OSP Choceń i Kłodawa.

- Wspólne szkolenie pozwoliło wymienić wiedzę i doświadczenia ale również doskonalić nabyte umiejętności - mówi Sławomir Mularski, prezes WOPR Włocławek.

Scenariusz części praktycznej, która odbyła się nad jeziorem Łuba, zakładał przeprowadzenie akcji ratunkowej wobec osoby, pod którą zarwał się lód. Poprzedziły ją wykłady, które przeprowadzono w siedzibie Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej.

(Ł.D.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (3)

xx

3 5

flaszka im wpadła 18:54, 11.02.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

lubaluba

3 4

wody szukają pod lodem 19:10, 11.02.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

lódlód

0 0

co oni tam robią? piją? ten przerębel to dużym żelazkiem zrobili...i chcą na pewno wyciągnąć z powrotem 16:34, 12.02.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone