Zamknij
REKLAMA

Zobacz Włocławek z perspektywy Wisły! Przeżyj śluzowanie! Czeka "Wiślak"

00:00, 22.04.2019 | artykuł sponsorowany
Rejs 'Wiślakiem' to kilkadziesiąt minut relaksu, uczucie wolności, spotkanie z naturą i mnóstwo niezapomnianych wrażeń pod okiem wykwalifikowanej obsługi. Fot. WOPR

Podczas rejsu widokowego po Wiśle organizowanego przez WOPR zobaczysz piękną perspektywę włocławskiej starówki, a nawet przeżyjesz śluzowanie na stopniu wodnym!

Rejs Wiślakiem" to kilkadziesiąt minut relaksu, uczucie wolności, spotkanie z naturą i mnóstwo niezapomnianych wrażeń pod okiem wykwalifikowanej obsługi WOPR. Bez względu na to, czy ktoś marzy o romantycznej ucieczce we dwoje, wypoczynku z rodziną, czy przygodzie w gronie przyjaciół - spełnimy wszelkie oczekiwania!

Ten pomysł narodził się z miłości do stolicy Kujaw i królowej polskich rzek! WOPR chce podnieść świadomość włocławian na temat Wisły, dlatego w weekendy proponuje mieszkańcom naszego miasta atrakcyjną formę spędzania wolnego czasu, a turystom - unikalny punkt programu podczas wizyty we Włocławku. 

"Wiślak" startuje z przystani przy ulicy Piwnej, następnie przepływa pod mostem, wzdłuż bulwarów i płynie do stopnia wodnego.

Uczestnicy rejsu podziwiają szereg włocławskich atrakcji takich jak: Pałac Biskupi, ujście Zgłowiączki, park Sienkiewicza, katedra, panorama Starego Miasta, dawne spichrze przy bulwarach, Stary Rynek, fara, kilkudziesięcioletnie siedziby włocławskich szkół - ZST, Długosz i LMK i wiele innych. 

Atrakcją rejsów wieczornych jest podziwianie zachodu słońca. Zobacz Włocławek w innym świetle, kiedy szykuje się do snu! To może być rejs romantyczny, albo łagodne rozpoczęcie wieczoru pełnego zabawy!

Rejsy widokowe zaczynają się o każdej pełnej godzinie, począwszy od 14. Warto się skusić, tym bardziej, że ceny biletów są atrakcyjne. 

Zaręczyny na Wiśle?

Dodatkowo WOPR proponuje rejsy z dolnej na górną wodę lub z górnej na dolną z niebywałą atrakcją, jaką jest śluzowanie na tamie. Koszt tej usługi jest ustalany indywidualnie. To nie lada atrakcja! Będąc mieszkańcem naszego miasta warto ją choć raz przeżyć!  

Chcesz zaplanować swój niepowtarzalny rejs po Wiśle? WOPR zaprasza także na dłuższe wycieczki Wisłą w stronę Torunia lub Płocka. 

Na "Wiślaku" spotkasz się przyjaciółkami na pogaduchy, przygotujesz kinderbal, wręczysz pierścionek zaręczynowy, zorganizujesz niebanalną sesję zdjęciową na Wiśle, nagrasz film... 

Dla rejsów prywatnych przebieg trasy jest dobierany indywidualnie. Zdradź, co chodzi Ci po głowie, a WOPR zaproponuje jak to zrealizować.

Zadzwoń do WOPR i dowiedz się o szczegóły! Tel. 692 316 131.

(artykuł sponsorowany)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone