Zamknij
REKLAMA

Wyjaśniło się kilka kradzieży we Włocławku. Policja zatrzymała 44-latka

13:30, 15.04.2019 | KMP Włocławek/oprac. G.S.
REKLAMA
Skomentuj
Zdjęcie ilustracyjne. Fot. depositphotos.com

Policja zatrzymała 44-latka, który wybił szybę z zaparkowanym w centrum Włocławka samochodzie i ukradł znajdującą się wewnątrz torbę. Temu samemu mężczyźnie mundurowi przypisali jeszcze dwa podobne przestępstwa, do których doszło w tym roku. 

W czwartek (11 kwietnia) około godziny 21 policja odebrała zgłoszenie, że przy ulicy Okrzei we Włocławku, ktoś wybił szybę w peugeocie i z wewnątrz ukradł torbę z zawartością.

- Kiedy policjanci przyjechali na miejsce ustalili rysopis sprawcy i zaczęli patrolować pobliskie uliczki. Na jednej z nich zauważyli mężczyznę odpowiadającego rysopisowi, którego zatrzymali wraz z częścią skradzionych wcześniej rzeczy. Został on przewieziony do komendy, gdzie badanie trzeźwości wykazało prawie 0,6 promila alkoholu. 44-latek trafił do policyjnego aresztu - informuje sierż. Tomasz Tomaszewski z policji. 

Śledczy ustalili, że zatrzymany mógł mieć związek z podobnymi sprawami ze stycznia i marca tego roku, w których sprawca również dokonał kradzieży pozostawionego mienia w zaparkowanych pojazdach. W jednym przypadku wybił szybę w volvo zaparkowanym przy ulicy Wyszyńskiego, skąd ukradł torebkę z zawartością. Drugi miał miejsce przy ulicy Wolność, gdzie sprawca wykorzystując niedomkniętą szybę boczną w peugeocie zabrał z wnętrza torby z ubraniami sportowymi.  

W piątek mundurowi zebrali materiał w prowadzonych postępowaniach i przesłuchali 44-latka przedstawiając mu dwa zarzuty dotyczące kradzieży toreb poprzez wybicie szyb i jeden zarzut związany kradzieżą kilku toreb z pojazdu.

Policja zwraca uwagę, że we wszystkich trzech przypadkach doszło do kradzieży wartościowych rzeczy, które pozostawiono w aucie w widocznym miejscu. 

(KMP Włocławek/oprac. G.S. )

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (3)

P.67P.67

20 2

Na 10 lat do kamieniołomu, to by go wyprostowało!!! 13:37, 15.04.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Mój NickMój Nick

8 8

Kradzież u ludzi jak i innych zwierząt jest naturalna! I wasza skrzywiona mina i krzyki nic w tym temacie nie pomogą, a jedynie pogłębią i tak już daleko posunięte zacietrzewienie. 15:32, 15.04.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Pan nosacz Pan nosacz

2 3

Kiedyś taki delikwent mi powiedział szczerze cytuję "ja się sam na świat nie pchałem a więc mi się należy" każdy ma swoją idee aby przetrwać ten żywot. 21:03, 15.04.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone