Zamknij
REKLAMA

Myślisz, że nic nie da się już uratować? Przekonaj się, że nie masz racji

06:00, 20.10.2014 | artykuł sponsorowany
REKLAMA
Skomentuj
fot. depistphotos

Wystarczy, że zostawisz niedopałek papierosa, zapomnisz o garnku na kuchence, nie odłączysz żelazka, a może dojść do tragedii. W jednej chwili ogień strawi cały twój dobytek. Bio-clean profesjonalnie posprząta mieszkanie, abyś mógł ponownie w nim zamieszkać.

Bio-clean sprząta po pożarach i nadpaleniach. Pracownicy firmy zdają sobie sprawę, że dla pogorzelców każdy dzień bez dachu nad głową jest trudny, więc zaraz po otrzymaniu zgłoszenia, jadą na miejsce, by ocenić stan danego domu czy mieszkania.

 Najczęściej zastają taki widok.

Na miejscu zapada decyzja, co da się uratować. Wykonywana jest wycena i dokumentacja fotograficzna, która jest niezbędna przy uzyskaniu odszkodowania z ubezpieczenia.

Ważne! Bio-clean świadczy usługi na terenie całej Polski. Wycena usługi po wizytacji na miejscu jest całkowicie bezpłatna.

Pracownicy firmy usuwają sadzę i inne zanieczyszczenia ze ścian, sufitów, podłóg oraz innych przedmiotów domowego użytku źeby doprowadzić mieszkanie do stanu nadającego się do ponownego zamieszkania.

Zobacz różnicę!

Oczyszczone powierzchnie i przedmioty są zdezynfekowane i nie posiadają już przykrego zapachu spalenizny. Demontuje się i utylizuje nadpalone elementy, których nie da się już uratować. Firma oferuje także kompleksowy remont pomieszczeń, mebli oraz sprzętów.

Ważne! Klient nie musi się martwić o wywóz odpadów. Wszystkim zajmuje się firma.

Bio-clean czyści równięż systemy wentylacyjne i klimatyzacyjne , sprzęt AGD i RTV. Takie działania to prewencja przed ponownym dostaniem się sadzy do pomieszczeń oraz wystąpienia spięć elektrycznych.

- Niektórzy na własną rękę próbują sprzątać po pożarach. Nie zdają sobie jednak sprawy z tego, że pozornie usuwają sadzę. Jeśli nie zrobi się tego odpowiednio, będą się wydzielać niebezpieczne związki. Poprzez nieodpowiednie działanie można też doprowadzić do tego, że już nigdy w 100 procentach nie uda się pozbyć przykrego zapachu i związanego z nim niebezpieczeństwa – mówi Mateusz Węgorowski, pracownik firmy Bio-clean.

Bio-clean to rodzinna firma, która oferuje także sprzątanie po zgonach i morderstwach. Od niedawna dostępna jest nowa usługa, czyli czyszczenie laboratoriów chemicznych i medycznych. Przeprowadzana jest w nich dezynfekcja, neutralizacji poddawane są groźne substancje.

Bio-clean oferuje sprzątanie mieszkań po zgonach, morderstwach i pożarach

Potrzebę skorzystania z usług firmy można zgłaszać przez całą dobę pod numerem 782-361-084.

Pracownicy Bio-clean robią rzeczy, których zwykła firma nie jest wstanie wykonać, od najbrudniejszych, najbardziej śmierdzących po najniebezpieczniejsze. Wieloletnie doświadczenie pozwala im sprostać każdemu zadaniu. Firma szuka osób, które chciałyby podjąć pracę przy zleceniach.

(artykuł sponsorowany)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone