REKLAMA

Te firmy wspierają sportowców. Prezydent nadał im tytuły Mecenasów Włocławskiego Sportu

15:14, 17.04.2017 | N.S
REKLAMA
Skomentuj
Firmy Salamander, KDBS i Anwil są pierwszymi Mecenasami Włocławskiego Sportu. Fot. Anwil S.A.

Prezydent Włocławka, Marek Wojtkowski po raz pierwszy w historii uhonorował firmy, które działają na rzecz rozwoju i promocji sportu w mieście. Nagrody zostały wręczone podczas gali, na której nagrodzono najlepszych sportowców i trenerów w mieście.

W tym roku nagrody dla Mecenasów Włocławskiego Sportu przyznano trzem firmom. Były to: Salamander angażujący się we wsparcie rajdów samochodowych oraz regat żeglarskich, KDBS Bank, który sponsoruje drużynę włocławskiego Towarzystwa Siatkówki oraz Anwil wspierający nie tylko koszykarzy KK Włocławek, ale również biegaczkę Katarzynę Kowalską, Yacht Club Anwil i Aeroklub Włocławski.

- W naszej strategii rozwoju kładziemy szczególny nacisk na utrzymywanie równowagi pomiędzy efektywnością finansową naszego przedsiębiorstwa a interesem społecznym. Chcemy bowiem zasłużyć nie tylko na miano lidera biznesu oraz solidnego pracodawcy, ale także na miano dobrego sąsiada. Temu między innymi służy nasze wieloletnie zaangażowanie na rzecz rozwoju sportu we Włocławku - i to zarówno tego uprawianego profesjonalnie, jak i amatorsko. Dlatego bardzo się cieszymy się, że Pan Prezydent docenił nasze starania na tej niwie i przyznał Anwilowi tytuł Mecenasa Włocławskiego Sportu – powiedział podczas wręczenia nagród Waldemar Gabruś, członek zarządu Anwilu i dyrektor finansowy.

Przekazanie wyróżnień Mecenasom Włocławskiego Sportu było elementem uroczystości wręczenia nagród sportowcom i trenerom za wyniki osiągnięte w 2016 roku.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (3)

TadekTadek

8 2

Angelica z Lubania nie dostała nagrody ? Jeszcze się obrazi na swojego dobrodzieja. 15:28, 17.04.2017

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

ŁazarzŁazarz

10 0

Ludzka pamięć jest zawodna... Przyjdzie czas, gdy nikt tego pamiętać już nie będzie! Dać - gdy ma się mnóstwo - to żadna zasługa godna splendorów. O wiele godniejszym uznania jest gest, gdy daje się, mając bardzo mało!
Ale żeby to zauważyć, trzeba patrzeć nie oczyma, lecz rozumem i sercem! 16:32, 17.04.2017

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

wowwwoww

0 0

A nie wstyd włocławskiemu milionerowi za to że nie wspiera sportu?
W innych miastach,ba mieścinach(nieciecza) gość ma gest pasję i wykłada własne pieniądze nie licząc na żadną pomoc(od miasta itd) i LUDZIE TAKIEGO CZŁOWIEKA CENIĄ I ZAPAMIĘTAJĄ!że coś zrobił dla miejscowości. 17:46, 18.04.2017

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone | 2017