Zamknij
REKLAMA

Marzysz o pięknych, gęstych włosach? Oni Ci to zapewnią!

00:00, 13.11.2017 | artykuł sponsorowany
Siatki Microline Heardreams pozwalają uzupełnić ubytki, zachowując naturalny wygląd włosów. Fot. Akademia Piękna Angela

Cienkie, delikatne włosy bez objętości, a nawet ubytki w górnej części głowy to problemy, które miewają kobiety i mężczyźni w każdym wieku. Teraz można im łatwo zaradzić, dzięki najnowszym rozwiązaniom retuszowania ubytków i zagęszczania włosów siatkami Microline TIGHT 4 i TIGHT 3 Hairdreams Volume +. Z powodzeniem stosują je u swoich klientek i klientów fryzjerzy z Akademii Piękna Angela. Efekty są imponujące.

Metoda Microlines Hairdreams to idealne rozwiązanie dla osób które chcą nadać gęstości swoim włosom lub ukryć ubytki w górnej części głowy. Wszystkie siatki Hairdreams Microline, ze względu na zastosowane w nich nowatorskie rozwiązania, stanowią nie tylko ratunek dla osób z cienkimi, przerzedzonymi włosami, ale również bezpieczną i bardzo efektowną alternatywę do tradycyjnych przedłużeń.

- Szeroki wybór systemów pozwala doskonale dobrać Microlines idealnie do potrzeb każdego klienta. Produkt ten wygląda zupełnie naturalnie i jego permanentne mocowanie pozwala na pełny komfort jego noszenia bez żadnych ograniczeń – zapewniają fryzjerzy z Akademii Piękna Angela. – Systemy wykonane są w 100% z włosów naturalnych najwyższej jakości. Nie pogłębiają problemu już istniejącego i są w pełni bezpieczne dla naszych włosów oraz skory głowy. Zapraszamy na bezpłatne konsultacje.

Akademia Piękna Angela mieszcząca się przy ul. Starodębskiej 3/2 we Włocławku oferuje retuszowanie ubytków i zagęszczanie włosów siatkami Microline Tight 4 i Tight 3 Hairdreams Volume +.

Fot. Akademia Piękna Angela

Microline Tight 4 charakteryzuje się większą gęstością włosów w porównaniu z poprzednimi modelami siatek, posiada wbudowany przedziałek, dzięki któremu Microline wygląda jeszcze bardziej naturalnie, a same włosy samoistnie dopasowują się do fryzury klientki. Dodatkowym atutem tego rodzaju siatki jest nowatorskie, opatentowane łączenie HLS , które pozwala na niewidoczne, płaskie i dyskretne łączenie siatki z przednimi włosami klientki. Tego rodzaju siatka jest przeznaczona nie tylko do retuszowania ubytku włosów. Stanowi również idealne rozwiązanie dla każdego, kto marzy o pięknych i bujnych włosach. Jest też świetną alternatywą dla tradycyjnych pasemek.

Microline Tight 3 posiada nowatorskie, również opatentowane łączenie pozwalające na niewidoczne i bardzo naturalne zagęszczenie włosów dla osób z ubytkiem w przedniej części głowy. Tight 3 dzięki swojej konstrukcji jest idealnym rozwiązaniem dla osób chcących nosić fryzury z odsłoniętym czołem. Tego typu siatki doskonale sprawdzają się zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, odwiedź Akademię Piękna Angela.

Akademia Piękna Angela

ul. Starodębska 3/2

tel. 54 411 03 33

www: akademia-piekna.pl

Facebook: Akademia Piękna - Włocławek


 

(artykuł sponsorowany)
REKLAMA
© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone